Blog

Zabawki do piasku i wody

Zabawki do piasku i wodyPiasek i woda. Wszystko, czego do szczęścia potrzebują dzieci, gdy robi się ciepło. Zamiast plaży może być piaskownica, a zamiast ciepłego morza – napełniona po brzegi wanna. Z odpowiednimi akcesoriami zabawa nie będzie miała końca.Pierwszą babkę postawioną rękami maluszka rodzice pamiętają długo. Bo przecież i piasek musi być odpowiedni, i ruchy precyzyjne. Po wielu próbach w końcu się udało, a teraz obok pierwszej babki wyrastają kolejne. W piaskownicy można bawić się na wiele sposobów i zdobywać kolejne umiejętności. 
Przeczytaj więcej

Zabawy na świeżym powietrzu

Zabawy na świeżym powietrzuW dłuższe i coraz cieplejsze dni nie warto siedzieć w domu. Ruch na świeżym powietrzu to same plusy - spędzamy przyjemnie czas, a jednocześnie dotleniamy organizm. Ale spacerowanie krok za krokiem, nawet w najpiękniejszym parku, może się znudzić, a na siedzenie z książką na ławce mają ochotę częściej rodzice niż dzieci. Jak urozmaicić spacery, żeby sprawiały przyjemność i małym, i dużym?
Przeczytaj więcej

Zabawki do pchania i ciągnięcia

Zabawki do pchania i ciągnięciaJednym z największych osiągnięć dziecka niewątpliwie jest samodzielne stawianie kroków. Chodzenie zmienia perspektywę i pozwala na efektywniejsze eksplorowanie świata wokół i sprawia maluchom wielką frajdę. Rodzice, zachwyceni nową dziecięcą umiejętnością pragną na wszelkie możliwe sposoby urozmaicić atrakcyjność chodzenia i wybierają dla swojego dziecka piękne zabawki do pchania i ciągnięcia. Te kolorowe i przepięknie wykonane zabawki są rewelacyjnym gadżetem dla każdego małego maszerującego dziecka, sprawią mu radość i wzbogacą ich codzienne zwiedzanie świata na dwóch nogach. To też idealny gadżet, który koordynuje stojącą postawę ciała dziecka.
Przeczytaj więcej

Zabawki drewniane zyskują na popularności

Zabawki drewniane zyskują na popularności

Drewno jest o wiele bardziej wytrzymałe na uderzenia, czy ucisk, nie pęka tak łatwo jak tworzywa sztuczne. Dlatego w przeciwieństwie do zabawek z plastiku, te wykonane z drewna nie zepsują się po kilkukrotnym upuszczeniu na podłogę. Zabawki drewniane są bardzo solidne, nie ulegają uszkodzeniu tak szybko, jak zabawki plastikowe, dzięki czemu z powodzeniem mogą służyć nawet kilku pokoleniom. Jeżeli nawet dojdzie do uszkodzenia wystarczy odrobina kleju do drewna i zabawka będzie ponownie gotowa na dziecięcą wyobraźnię. Z upływem lat drewno zmienia swój kolor nadając zabawce unikalnego charakteru.


Przeczytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Zamówienie doszło szybko, wszystko ładnie zapakowane. Dziękuję:)
2023-08-21
Dobry kontakt ze sklepem. Szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem. Tylko dlaczego korespondencja posprzedażowa w języku angielskim?
pixel