Blog

Kolejka drewniana - doskonała zabawka dla przedszkolaków

Kolejka drewniana - doskonała zabawka dla przedszkolaków

Tajemnica polega na tym, że zarówno mali, jaki i więksi chłopcy kochają kolejki drewniane, ponieważ dzięki nim mogą przeżyć niesamowitą przygodę w czterech ścianach przytulnego mieszkania. Zresztą, nie tylko chłopcy uwielbiają kolejki, również dziewczynki pałają chęcią zabawy ciuchciami, kolejkami i tworzeniem własnych aglomeracji. Zabawa kolejką to też wielkie pole do popisu dla dziecięcej wyobraźni – samo tworzenie miast i budowa linii kolejowych jest nie tylko świetną zabawą, ale także sposobem na wielopoziomowy rozwój dziecka.


Przeczytaj więcej

Oryginalne drewniane wózki dla lalek, w czym tkwi ich wyjątkowość

Oryginalne drewniane wózki dla lalek, w czym tkwi ich wyjątkowość

Wózki dla lalek – od wielu lat, a nawet wieków są niezwykle atrakcyjną zabawką dla dziewczynek. Wśród wózków oferowanych w naszym sklepie internetowym są też te, w całości wykonane z naturalnego materiału, jakim jest drewno. Ten materiał występujący w przyrodzie towarzyszy nam od setek lat. Czyżby więc wielki powrót do źródeł, kiedy to dziecięce zabawki wykonywane były właściwie wyłącznie z drewna i tekstyliów? Drewniane wózki dla lalek, to nie alternatywa dla tych z plastiku oraz innych sztucznych tworzyw. To przecież powrót do korzeni, nierzadko także do naszych lat dzieciństwa. Mają bardzo praktyczny charakter, nie ulegną tak szybko zniszczeniu oraz są przyjemne w dotyku.


Przeczytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Ok
2023-08-21
Dobry kontakt ze sklepem. Szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem. Tylko dlaczego korespondencja posprzedażowa w języku angielskim?
pixel