Grzechotki, gryzaki

Ilość znalezionych towarów: 199

Prawdopodobnie pierwszą Twoją zabawką była grzechotka. Lekka, łatwa do złapania, we wszystkich kolorach tęczy i co najważniejsze – wydająca donośne i nowe dla ucha dźwięki. Gdy zacząłeś poznawać każdy element otoczenia za pomocą zmysłu smaku z pewnością otrzymałeś kolejną zabawkę – gryzak. I choć tyle lat minęło, w przypadku Twojego dziecka, wnuka czy siostrzenicy będzie tak samo. Bo grzechotka to ponadczasowa dziecięca zabawka, a gryzak - niezbędne akcesorium.

Grzechotki dla noworodka – intrygują, bawią i rozwijają

Wybierając pierwsze zabawki dla pociechy należy postawić na prostotę, trwałość i naturę. Grzechotki drewniane pozostaną w jednym kawałku mimo licznych upadków na podłogę, a interesujący dla dziecka kształt, zapach i faktura drewna sprawią, że maluch nie będzie chciał rozstać się z zabawką. Grzechotki jako zabawki dedykowane dla najmłodszych są lekkie i posiadają odpowiednio wyprofilowaną rączkę, za którą dziecko może wygodnie chwycić. Fantazyjny kształt i żywa kolorystyka stymulują wzrok, a dźwięki wydobywające się z grzechotki z każdym poruszeniem dłoni malucha pobudzają zmysł słuchu.

Spacery, których każdy niemowlak doświadcza pod dostatkiem nie stoją na przeszkodzie, żeby trochę pomuzykować pod gołym niebem. Grzechotki do wózka posiadają praktyczną konstrukcję, która jest łatwa do zawieszenia zarówno w przypadku klasycznego wózka, jak i gondoli. Wisząca grzechotka to bezpieczna opcja na spacery, bowiem daje rodzicowi pewność, że nie zostanie ona po drodze zgubiona. Rozmaite kształty i różnorodne dźwięki umilą wyprawę po codzienną dawkę świeżego powietrza każdemu maluchowi.

Ulga w ząbkowaniu – gryzaki drewniane i elastyczne

Wyrzynanie się pierwszych zębów to dla dziecka okres pełen stresu i bólu. Rodzice stają na głowie, by proces ten był dla ich dziecka bezbolesny, stosując różne metody oraz podsuwając maluchowi różne zabawki, wśród których pierwsze miejsce zajmują bezapelacyjnie gryzaki. Ich ogromny wybór sprawia, że kupno zarówno bezpiecznego, jak i atrakcyjnego dla dziecka i skutecznego gryzaka nieraz jest niewykonalne. Gryzaki dla dzieci podzielić można na dwie podstawowe grupy: drewniane i elastyczne. Gryzaki drewniane mają przyjemny zapach i są wolne od chemii. Rodzice mają także możliwość wyboru surowca, gdyż wyróżnia się gryzaki wykonane z buku, sosny czy klonu. Elastyczne gryzaki wykonane zazwyczaj z silikonu maluch może łatwo ugryźć, co przynosi ulgę swędzącym dziąsłom. Rodzice chętnie wybierają również gryzaki wypełnione cieczą: wodą lub żelem, które można schładzać w lodówce, co przynosi ogromną ulgę podrażnionym dziecięcym dziąsłom.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 241 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Fast transport is ok
2024-03-05
Great order
pixel