Pozytywki i szkatułki z pozytywką dla dzieci

Ilość znalezionych towarów: 47
12
12

Pozytywki dla dzieci okazują się przydatne w każdym wieku – maluszkom pozwalają spokojnie zasnąć przy melodii z pozytywki, a starszym dzieciom cieszyć się w trakcie zabawy czarującym dźwiękiem. Dla wielu pozytywka dla dzieci sprawdza się także jako szkatułka na biżuterię. Dostępne u nas szkatułki wyposażone zostały bowiem w niewielkie pozytywki, które przyciągają wzrok dzieci, odkrywając przy tym przed nimi magię płynącą z muzyki.

Pozytywki dla dzieci młodszych i starszych

W naszej ofercie znaleźć można pozytywki dla dzieci zarówno młodszych, jak i starszych. Maluszki, które nie ukończyły jeszcze 1. roku życia, korzystać mogą między innymi z pluszowej pozytywki. Ta z powodzeniem spełni się w funkcji zarówno maskotki, jak i pozwalającej szybciej zasnąć kołysanki.

Dla odrobinę starszych dzieci, które skończyły już swój pierwszy rok, firma Djeco przygotowała urocze pozytywki, w tym również te wykonane z drewna. Ich staranność wykonania oraz ogólna estetyka sprawiają, że pozytywka dla dzieci tego producenta świetnie sprawdzi się jako wyjątkowy prezent.

Pozytywka dla dziewczynki ze szkatułką

Najwięcej pozytywek dostępne jest dla dzieci powyżej 3 roku życia. To one mogą cieszyć się wieloma zaletami pozytywek jednocześnie, czerpiąc inspiracje do zabawy z wypływających z nich  dźwięków, jak i możliwości przechowywania w nich tego, co najważniejsze. Pozytywka dla dziewczynki nie tylko zdobędzie serce każdej małej księżniczki, ale i z powodzeniem sprawdzi się także jako szkatułka na biżuterię.

Większość szkatułek z pozytywką ma przeznaczone miejsce na łańcuszki, pierścionki i inne skarby nie tylko standardowo wewnątrz, ale i w niewielkich szufladkach. Dla wielu dzieci taka szkatułka dla dziewczynki kojarzyła się będzie z toaletką mamy, pozwalając poczuć się jak mała dama.

Melodie, które słychać z pozytywek, różnią się od siebie. Dlatego szczególnie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi opisami wszystkich z nich. Dzięki temu możliwe będzie nawet wybranie ulubionej melodii dziecka, np. spokojnej, ale i rytmicznej „The Blue Danube” Johanna Straussa II.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-08-21
Wszystko ok
pixel