Sortowanie kolorów i kształtów

Ilość znalezionych towarów: 147

Żaden sposób nauki nie jest tak skuteczny jak dobra zabawa. Chłonny niczym gąbka umysł młodego człowieka przyswaja wiedzę nie tylko przekazywaną wprost, ale i tą jaką możesz uzyskać podczas zabawy. Dlatego gdy dziecko zaczyna poznawać świat i ciekawi go każdy znajdujący się w pobliżu przedmiot jest to doskonały czas by w ręce włożyć mu edukacyjny sorter drewniany. Te zabawki edukacyjne są bardzo lubiane przez dzieci ze względu na liczne funkcje jakie mają do zaoferowania, a także mnogość kolorów i różnorodność kształtów.

Sorter dla dzieci skłania maluchy do logicznego myślenia

Jak sama nazwa wskazuje sortery dla dzieci stawiają przed najmłodszymi wyzwanie posortowania poszczególnych kloców w celu umieszczenia ich w wyznaczonych dla nich miejscach. Zabawa nimi polega na metodzie prób i błędów, maluch tak długo kombinuje i testuje liczne warianty by ostatecznie dla każdej bryły znaleźć odpowiadający jej otwór. Manipulowanie kształtami nauczy dziecko je rozróżniać, co połączyć można razem z nauką kolorów.

Sortowanie to czynność, która przynosi dziecku same korzyści dla procesu poznawczego świata. Już kilka chwil po otrzymaniu sortera dziecko zrozumie na czym polega zabawa i rozpocznie najpierw mozolny, później już coraz bardziej sprawny proces dopasowywania. Ważne jest by maluch sam zrozumiał zasadę, na podstawie której musi dobrać klocki drewniane, dlatego daj mu tyle czasu ile na to potrzebuje i pozwól mu odkryć wszystkie tajniki tej edukacyjnej zabawki.

Zabawa sorterami przynosi także inne efekty niekonieczne możliwe do zauważenia od razu jak np. większa precyzja ruchów, podniesione umiejętności manualne czy większa sprawność ruchowa dziecka.

Sorter drewniany – trwały i na lata

Sorter dla dzieci wykonany z drewna cechuje się podwyższoną trwałością, dzięki której w przyszłości będzie mógł posłużyć rodzeństwu wciąż prezentując się jak nowy. Drewniane zabawki edukacyjne wybierane są przez rodziców, którzy cenią sobie wysoką jakość, a bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy jest dla nich kwestią priorytetową. Wybór drewnianych zabawek to także dobry uczynek dla środowiska naturalnego.

Sortery drewniane w niczym nie ustępują kolorowym zabawkom z tworzyw sztucznych, co więcej, potrafią bardziej zachwycić bogactwem barw dzięki pomalowaniu nietoksycznymi farbkami oraz starannie wykończonym detalom.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 241 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-20
Super
2023-08-21
Dobry kontakt ze sklepem. Szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem. Tylko dlaczego korespondencja posprzedażowa w języku angielskim?
pixel