Garaże zabawki i parkingi dla dzieci

Ilość znalezionych towarów: 20

Imponujący zbiór pojazdów Twojego dziecka nie przestaje się powiększać? Przy najbliższej okazji zamiast kolejnego autka podaruj mu zabawkowy garaż lub parking. Taki prezent zrewolucjonizuje całą zabawę i sprawi, że będzie ona jeszcze ciekawsza. Garaż zabawka pozwoli na postój pojazdów w bezpiecznym miejscu, bez obaw o warunki atmosferyczne czy ryzyko kradzieży. Sprawdzi się on także gdy samochodów jest wiele, a to, który uda się w następną przejażdżkę, zależy od ich małego właściciela. Parking dla dzieci natomiast stanowić może element infrastruktury drogowej i umożliwiał będzie zaparkowanie pojazdu np. w centrum miasta, w celu załatwienia codziennych sprawunków.

Parking zabawka – umożliwia nie tylko postój, ale i emocjonujące manewrowanie

Zabawkowy parking dla dzieci zwykle posiada wiele poziomów, co pozwala na postój wielu pojazdów oraz gwarantuje doskonałą zabawę podczas wjeżdżania i zjeżdżania na poszczególne poziomy. Wjazdy zwykle bazują na łuku, a zjazdy są strome, co wymaga od kierowcy precyzji i skupienia. Nikt przecież nie chce zaliczyć kraksy na parkingu! Parking zabawka jest wyposażony w niezbędne znaki drogowe mające na celu zaprowadzić ład i porządek w ruchu po obiekcie. Dzięki nim maluch będzie wiedział, w jaki sposób należy się po nim poruszać. Wyjazd z parkingu zwykle zabezpieczony jest przez szlaban, by żaden z kierowców nie odjechał bez zapłaty. Niektóre modele posiadają także windę, która umożliwia przedostanie się na dowolny poziom parkingu bez konieczności wjeżdżania. Takie rozwiązanie przyda się, gdy przyjdzie konieczność szybkiego opuszczenia obiektu, np. w przypadku ewakuacji.

Dla fanów nie tylko motoryzacji, ale i innych środków transportu dedykowane są wielofunkcyjne parkingi wyposażone w lądowisko dla helikopterów. Dzieci zafascynowane pojazdami specjalnymi ucieszą się z drewnianej remizy strażackiej, dzięki której będą mogli zorganizować akcję ratunkową i ugasić pożar. W remizie znajdą sypialnie dla strażaków, a także obowiązkowe rury ześlizgowe umożliwiające szybkie dostanie się do wozu strażackiego gdy zabrzmi alarm.

Garaż zabawka dla dzieci – miejsce bezpiecznego postoju

Garaż zabawka drewniany w przeciwieństwie do parkingów to zazwyczaj obiekt prywatny, do którego dostęp ma wyłącznie właściciel lub mieszkańcy danego osiedla. Garaż wyposażone są w dach, który chroni auta przed niepogodą. Często garażowi towarzyszy myjnia, gdzie można zafundować pojazdowi spa, a w jego wnętrzu znajdują się podstawowe narzędzia umożliwiające szybką naprawę drobnej usterki.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-12-01
Ok
pixel