Drewniane i wiklinowe wózki i spacerówki dla lalek

Ilość znalezionych towarów: 74

W przypadku każdej dziewczynki miejsce w hierarchii ważności zaraz po rodzicach zajmuje ukochana lalka. To pierwsza przyjaciółka każdej młodej damy, która w zamian za towarzystwo oferuje lalce kompleksową opiekę. Jedną z najczęstszych dziecięcych zabaw z udziałem lalek jest zabawa w normalne życie, czyli tzw. dom. Dziewczynki często traktują także lalkę jako swoje dziecko, a że nieodłącznym elementem rodzicielstwa jest spacerowanie, wózek dla lalek jest więc niezbędny każdej młodocianej opiekunce.

Drewniany czy wiklinowy – jaki wózek dla lalek wybrać?

Wózek dla lalek, aby był dla dziecka łatwy do prowadzenia powinien być dobrany adekwatnie do wieku dziewczynki i jej zdolności koordynacyjno-ruchowych. Małe dziewczynki, do około 3 roku życia potrzebować będą wózka oferującego odpowiednią stabilność i w tym przypadku najlepiej sprawdzi się drewniany wózek dla lalek. Drewniane modele prezentują się niebanalnie i niezwykle klimatycznie. Co więcej, są trwałe, więc mogą służyć dzieciom przez długie lata. Drewniane wózki dla lalek zwykle dostępne są w uroczych, dziewczęcych kolorach, wśród których dominuje pudrowy róż lub szary. Niektóre modele wyróżnia regulowana rączka, pozwalająca na dostosowanie jej wysokości do wzrostu dziecka, a duże kółka umożliwiają spacery zarówno w pomieszczeniu, jak i na świeżym powietrzu.

W przypadku wiklinowych modeli, które są lżejsze od drewnianych ważne jest, by dziecko było już starsze lub posiadało wprawę w prowadzeniu wózka. Wiklinowy wózek dla lalek często występuje w stylistyce nawiązującej do retro, co podkreślają barwne falbany i duże ozdobne koła. Wózki wykonane z gałązek wikliny często plecione są ręcznie, nie ma więc mowy o wystających gałązkach, które mogłyby haczyć o dziecięce ubranko.

Zarówno drewniane, jak i wiklinowe wózki dla lalek są ekologiczne i produkowane z wysoką dbałością o środowisko naturalne, co podświadomie daje dziecku do zrozumienia, jak ważna jest troska o naszą planetę.

Nie tylko wózki dla lalek

Gdy spacerowanie dobiegnie końca pora udać się do domu na kolację i odpoczynek. Domek dla lalek to jedna z ulubionych dziecięcych zabawek, pozwala on na zabawę w dom w pełnym wymiarze tego słowa. Dziecko może wcielić się w postać mamy, taty lub dziecka, a także urządzić i udekorować domek według autorskiego pomysłu. Mebelki do domku dla lalek pozwalają na małe modernizacje i urozmaicenia w wystroju wnętrz, co skutecznie zapobiega zabawowej monotonii. Dziecko bawiąc się w dom przelewa do niego swoje uczucia i poznane wartości takie jak m.in.: miłość, uprzejmość, szczerość i szacunek do drugiego człowieka.

Drewniane wózki dla lalek z oferty Hoplik.pl!

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-31
super
2023-12-01
Ok
pixel