Tablice edukacyjne dla dzieci

Ilość znalezionych towarów: 62
12
12

Trudno znaleźć drugą tak rozwojową i wielofunkcyjną zabawkę jak tablica edukacyjna. Ucieszy się z niej zarówno dwulatek, jak i pięciolatek a mnogość zadań, jakie dziecko może na niej wykonać sprawia, że tablica się nie nudzi i mały właściciel chętnie do niej wraca. Tablice dla dzieci stanowią idealny kompromis pomiędzy zabawą a nauką. Zajmują one niewiele miejsca, łatwo się je przenosi i co najważniejsze, nie psują się, dzięki czemu zaskarbiły sobie przychylność rodziców chcących w sposób nieinwazyjny wplatać elementy edukacyjne do codziennej zabawy.

Tablica edukacyjna – pierwsza sztaluga, nauka pisania i zabawa w szkołę w jednym

Tablice dla dzieci pozwalają na naukę pisania, liczenia, malowanie, umożliwiają także zabawę w szkołę imitując duże szkolne tablice. W sklepie Hoplik dostępne są klasyczne kredowe tablice oraz takie o dwustronnej konstrukcji. Pierwsze z nich pozwalają dziecku na twórcze wyrażenie siebie za pomocą malunków. Kredowe tablice do pisania dla dzieci są ekologiczne, dzięki łatwemu ścieraniu i wydajności kredy są przyjazne dla środowiska bardziej niż malowanie na papierze. Co więcej, dziecko jest bardziej twórcze w pozycji stojącej, jakiej wymaga tablica. Korzystanie z tablicy, nawet jeśli powstają na niej zrozumiałe tylko dla dziecka bazgroły przynosi wiele korzyści takich jak: przygotowanie rączki do przyszłej nauki pisania, poprawiona koordynacja ruchowo-wzrokowa czy efektywny trening pamięci i nauka koncentracji.

W zależności od ilości miejsca, jakie chcesz przeznaczyć na tablicę wybierz wersją stojącą lub w ramie, do zawieszenia na ścianie. Drewniane modele są precyzyjnie wykończone, co zapobiega powstaniu skaleczeń, a solidne wykonanie zapewnia ich stabilność.

Malowanie kredą, mazakami, a może zabawa z literkami? Wszystko to oferuje tablica dwustronna!

Tablica dwustronna to bardziej zaawansowana wersja umieszczona na konstrukcji przypominającej sztalugę. Z jednej strony znajduje się powierzchnia do malowania kredą, a z drugiej – tablica magnetyczna, na której rysować należy kolorowymi mazakami suchościeralnymi. Są one zazwyczaj dołączone do zestawu umożliwiając zabawę w szkołę, grę w kalambury lub przekazywanie krótkich komunikatów dla pozostałych członków rodziny. Tablice magnetyczne dla dzieci zwykle posiadają w zestawie komplet kolorowych literek umożliwiając dziecku naukę poprzez zabawę. Dostępne są także modele z liczydłem u góry by maluch mógł odkryć w sobie pasję matematyczną. Tablice edukacyjne często wyposażone są w praktyczną półkę, na której maluch może przechowywać artykuły piśmiennicze i magnesy podczas zabawy. Duża dostępność tablic w różnych rozmiarach sprawia, że wybierzesz tablicę odpowiednio do wzrostu Twojego dziecka.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 232 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Ok
2023-11-27
Super szybka wysyłka, zabawka świetna Dziękuję bardzo:)
pixel