Piłkarzyki, bilard i inne gry stołowe dla dzieci

Ilość znalezionych towarów: 21

Gry sportowe, jak sama nazwa wskazuje, doskonale łączą wyśmienitą zabawę z ruchem. Często są one także zachętą dla dzieci do rozpoczęcia aktywności fizycznej i przeżywania sportowych emocji jeszcze mocniej. Oglądanie bajek i przesiadywanie przed ekranem komputera nie sprzyja dobrej kondycji fizycznej. A przecież im młodszy człowiek, tym więcej ma energii do działania czy też zabawy. Gry stołowe takie jak piłkarzyki dla dzieci pozwalają zaznać najmłodszym odrobiny ruchu, gdy pogoda nie sprzyja grze na zewnątrz. Twoje dziecko nie jest fanem futbolu? Daj mu możliwość zainteresowania się innym sportem grając z nim w gry sportowe!

Piłkarzyki w wersji mini – już dla trzyletnich fanów futbolu

Jeśli masz przeczucie, że piłkarzyki szczególnie przypadną do gustu Twojej pociesze podaruj jej wersję mini, które nie zajmują wiele miejsca, bowiem ich konstrukcja umożliwia grę na każdym podłożu. Pozbawiony nóg stół umieścić możesz na stoliku kawowym lub ziemi tak, by maluchowi wygodnie było operować drążkami, na których umieszczeni są gracze.

W wciągające piłkarzyki grać mogą wszyscy, nie tylko sympatycy piłki nożnej. W zależności od liczby drążków sportowe boje toczyć mogą 2 lub 4 osoby. Rodzinna rywalizacja, w której to dzieci konkurują z rodzicami to gwarancja emocjonujących chwil spędzonych we wspólnym gronie. Piłkarzyki dla dzieci to dumny element wyposażenia pokoju małego piłkarza. Odpowiednio dobrany stół posłuży latami, zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Piłkarzyki dla dzieci skutecznie uświadomią najmłodszym, że granie w piłkę nożną na konsoli w ogóle nie umywa się do wspólnej rozgrywki przy stole.

Stoły wielofunkcyjne – piłkarzyki, bilard dla dzieci, cymbergaj oraz inne gry – w jednym

Każda zabawa, zbyt często i w nadmiernej ilości, zaczyna po jakimś czasie nudzić. I właśnie temu zapobiec mają wielofunkcyjne stoły do gry, wystarczy szybka zmiana nakładki, by zagrać w całkiem inną grę. Stoły te oferują zazwyczaj grę w piłkarzyki, bilard dla dzieci, cymbergaja oraz ping-pong. Wszystko zależy od modelu stołu, podstawowe model oferują zwykle 4 rodzaje gier, podczas gdy zaawansowane stoły umożliwiają zabawę aż w 9 grach.

Stół bilardowy dla dzieci jest wierny zasadom obowiązującym podczas gry, a skrócone i lżejsze kije zaprojektowano z myślą o dziecięcych rączkach. Cymbergaj to gra szybka i dynamiczna, wymagająca od dzieci dobrego refleksu, natomiast ping-pong to znana wszystkim, prosta gra wymagająca koncentracji i spostrzegawczości.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 243 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Fast transport is ok
2023-12-01
Zamówienie doszło szybko, wszystko ładnie zapakowane. Dziękuję:)
pixel