Tory drewniane

Ilość znalezionych towarów: 25

Mimo iż producenci zabawek prześcigają się w projektowaniu i wypuszczaniu na rynek coraz to bardziej zaawansowanych technicznie zabawek, kolejka drewniana cieszy się niezmiennym zainteresowaniem ze strony najmłodszych oraz ich rodziców, którzy znają ją i czule wspominają, z czasów dzieciństwa.

Aby kolejka prezentowała się imponująco i mogła odbywać dalekie podróże, konieczne będzie dokupienie do niej akcesoriów. Tory drewniane pozwolą zbudować rozległą infrastrukturę kolejową, która w połączeniu z stacjami, wiaduktami, mostami oraz innymi elementami stworzy rozbudowany i zurbanizowany krajobraz.

Drewniane tory często sprzedawane są w zestawie z kolejką, jednak ich ilość może okazać dla małego maszynisty niewystarczająca. Dlatego producenci oferują możliwość dokupienia samych torów, dostępnych w różnych kolorach i kształtach, które pozwalają na zbudowanie niebywałych rozmiarów trasy, jaką kolejka będzie musiała pokonać. Elementy te są uniwersalne, więc Twój maluch bez problemu połączy je z torami innego producenta. Nie musisz się więc ograniczać, pozwól swojemu maluchowi zbudować taką sieć kolejową, o jakiej marzy. Drewniane tory kolejkowe pozbawione są ostrych krawędzi, są ekologiczne i wyjątkowo trwałe, liczne upadki i uderzenia nie wpłyną więc w żadnym stopniu na ich wytrzymałą konstrukcję. Tory drewniane dostępne w sklepie Hoplik posiadają stosowne certyfikaty oraz spełniają obowiązujące normy bezpieczeństwa, by zapewnić dzieciom zabawę całkowicie pozbawioną ryzyka.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 243 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-02
Perfect
2023-12-20
Super
pixel