Farmy dla dzieci

Ilość znalezionych towarów: 60
12
12

Dzieci kochają zwierzęta - zarówno te nieznane i dzikie, jak i te przyjazne, domowe. Bardzo często zaczynają swoją przygodę z mówieniem poprzez naśladowanie dźwięków, które wydają. Później ucząc się również ich nazw, produktów, które dają człowiekowi oraz miejsc, w których zamieszkują. Farma dla dzieci jest zatem zabawką ponadczasową, odpowiednią zarówno dla niemowląt, jak i dla starszaków. Dostarcza maluchom wielu możliwości rozwoju i przyjemnej zabawy, a dodatkowo stanowi piękną ozdobę ich dziecięcego pokoju.

Zalążek troski i odpowiedzialności

Farmy dla dzieci są dostępne w ofercie sklepu Hoplik zarówno w wariantach gotowych zestawów, jak i pojedynczych zwierzątek pluszaków. Te ostatnie bardzo często stają się dla maluchów niemalże domowymi pupilami, czy nawet przyjaciółmi. Sposób, w jaki młody człowiek przywiązuje się do nich sprawia, że opieka nad pluszakiem może stanowić idealną bazę dla rozwoju takich cech charakteru, jak troska i odpowiedzialność. Pielęgnowanie farmy dla dzieci jest okazją do wykształcenia emocji, które w późniejszym okresie mogą okazać się kluczowe dla relacji Twojej pociechy z kolegami, rodzeństwem czy prawdziwymi zwierzętami domowymi.

Nauka przez zabawę

Farma dla dzieci to źródło niczym nie ograniczonych perspektyw rozwoju. Na podstawie zestawów ze zwierzątkami, które znajdziesz w sklepie Hoplik, Twój maluch nauczy się dźwięków, nowych słówek, nazw kolorów i prostych zależności. Nawet dwulatek może bawić się ze swoimi rodzicami w grę typu "Pokaż krówkę. A gdzie jest kurczaczek?". Każda dobra odpowiedź nagrodzona brawami z pewnością da maluchowi wiele satysfakcji i zachęci do dalszej nauki. Starszak może z kolei skorzystać z farmy dla dzieci w celu odpowiedzi na takie pytania, jak "Skąd bierze się mleko?" czy też "Co zjadają kurki?". Zabawki tego typu to produkty, których zastosowanie ogranicza jedynie wyobraźnia - zarówno ta rodziców, jak i ich maluchów. Możemy zatem mieć pewność, że farma dla dzieci kupiona niemowlakowi będzie cieszyła nawet starszaka, który pójdzie do szkoły.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 241 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Fast transport is ok
2023-12-20
Super
pixel