Zabawki edukacyjne dla niemowląt

Ilość znalezionych towarów: 105

W pierwszym roku życia dziecko rozwija się niezwykle intensywnie pod względem zarówno psychicznym, jak i fizycznym. Bardzo istotne jest więc to, w jakim stopniu przyczynimy się do prawidłowości wszystkich procesów rozwojowych naszej pociechy. Naukowcy opracowali specjalne zabawki dla niemowląt, które znacznie wspomagają poznawanie świata. Są to wyjątkowe zabawki edukacyjne, których nie może zabraknąć w żadnej dziecięcej wyprawce. Z bogatą ich ofertą zapoznać się można w bajecznym sklepie z zabawkami i akcesoriami dla dzieci Hoplik.

Najlepsza edukacja od najwcześniejszych miesięcy

Jak rozpoznać zabawki edukacyjne dla niemowląt? Jakie są ich cechy charakterystyczne? Są to przede wszystkim zabawki, które wspierają rozwój ruchowy maleństwa, a także jego rozwój sensoryczny. Zachęcają więc do ruchów rączek i nóżek, do przewracania się na brzuszek oraz do raczkowania. Wpływają na prawidłową koordynację oko-ręka. Uczą nowych umiejętności, stymulują rozwój zmysłu wzroku, słuchu i dotyku. A wszystko to za sprawą kolorowych, kontrastowych barw, lusterek, ruchomych elementów, przycisków oraz interesujących kształtów. Zabawki edukacyjne dla niemowląt są często wykonane z materiałów o różnych strukturach, a te w wersjach interaktywnych posiadają zaciekawiające dziecko efekty dźwiękowe oraz świetlne.

W świecie zabawek dla małego odkrywcy

Najbardziej popularne zabawki edukacyjne dla niemowląt, które są dziś już obowiązkowym elementem wyposażenia pokoju dla niemowlaka to wielofunkcyjne maty edukacyjne. Ich zalet nie trzeba przedstawiać. Mnóstwo kolorów, ciekawych elementów i gryzaków, które mobilizują naszą pociechę do aktywności. Bestsellerami w sklepie Hoplik są również wielobarwne, przestrzenne bryły z przesuwanymi elementami, które zapewnią maleństwu długą zabawę, stymulując w znacznym stopniu rozwój mózgu. Nie zapomnijmy o karuzelach do łóżeczka lub wózka, czy też innych muzycznych zabawkach z przyciskami, które wydają subtelne i przyjemne dla ucha dźwięki. Dla niemowląt idealne okażą się miękkie klocki, interaktywne przytulanki oraz dwustronne książeczki, a także edukacyjne piłki i kostki. Zabawki edukacyjne dla niemowląt to najlepsze prezenty, jakie możemy zaoferować najmłodszym członkom rodziny ponieważ są inwestycją w przyszłość dziecka!

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 241 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Fast transport is ok
2023-12-18
bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko OK, dziękuję!
pixel