Konie na biegunach dla dzieci - drewniane i pluszowe

Ilość znalezionych towarów: 40
12
12

Kultowa zabawka dla dzieci jaką jest koń na biegunach jest źródłem uśmiechu goszczącego na dziecięcej twarzy. Oprócz radości, jaką daje bujanie, zabawka ta także ćwiczy koncentrację oraz zmysł równowagi. Ponadto, bujanie jest dla dzieci czymś naturalnym, gdyż kojarzy im się jeszcze z okresem życia płodowego. Dlatego czynność ta jest w stanie uspokoić dziecko i zapewnić mu poczucie bezpieczeństwa. Dla niektórych dzieci, które nie mogą posiadać zwierzątka domowego koń na biegunach poniekąd zastępuje puszystego pupila. Zabawka ta jest także alternatywą dla huśtawek zewnętrznych gdy pogoda nie dopisuje.

Drewniany lub pluszowy koń na biegunach, każdy jak żywy!

W sklepie Hoplik znajdziesz zarówno tradycyjne koniki w postaci pluszowej, usztywnionej maskotki osadzonej na drewnianych płozach jak i całe modele wykonane z drewna. Maluch aby utrzymać równowagę podczas bujania powinien potrafić już samodzielnie siadać. Wiele modeli posiada ochronne barierki zabezpieczające dzieci przed spadnięciem z konika. Dużym plusem jest możliwość ich demontażu dzięki czemu dziecko będzie mogło bujać się bez nich gdy już osiągnie wprawę.

Pluszowy koń na biegunach dla dzieci do złudzenia przypomina żywe zwierzę dzięki realistycznemu wyglądowi i umaszczeniu, a także licznych dodatkach takich jak lejce, strzemiona czy siodło. Drewniany koń na biegunach posiada wygodne, odpowiednio wyprofilowane siedzisko za sprawą którego maluch nie będzie chciał z niego zejść. Modele drewniane przeważnie utrzymywane są w kolorystyce naturalnego drewna, jednak dla młodej damy znajdzie się koń na biegunach w pastelowym odcieniu. Drewniane płozy sprawiają, że bujak jest stabilny i bezpieczny, a samo bujanie – płynne i uspokajające.

Duży koń na biegunach sprawi, że Twój maluch poczuje się jak na Dzikim Zachodzie!

Koń na biegunach dla dzieci to nie zabawka na rok czy dwa. Dzięki dostępności modeli w różnych rozmiarach bujać mogą się nawet 6-letnie dzieci bawiąc się w kowbojów lub chcąc po prostu spożytkować nadmiar rozpierającej ich energii. Duży koń na biegunach potrafi osiągnąć aż metr wysokości stając się jeszcze bardziej podobnym do prawdziwego zwierzęcia. Duże modele ze względu na swoje wymiary osadzone są na odpowiednio większych płozach można więc na nich osiągać zdecydowanie większe prędkości podczas bujania. Jednak bez obaw, o to, by maluch nie zaliczył wywrotki dbają specjalne zakończenia płóz. Staranne wykonanie z wysokiej jakości materiałów sprawia, że konia na biegunach dziecko może po latach przekazać swojemu młodszemu rodzeństwu.

Najpiękniejsze koniki bujane dla dzieci w ofercie Hoplik.pl!

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-20
Super
2023-08-21
Wszystko ok
pixel