Dziecięce zabawki do kąpieli i wanny

Ilość znalezionych towarów: 95

Twoje dziecko co wieczór wyczekuje pory kąpieli, a po jej skończeniu za nic w świecie nie chce wyjść z wanienki? Możesz czuć się szczęśliwcem, bowiem wiele maluchów na każdą próbę włożenia do wanny reagują płaczem, krzykiem i histerią. Jest na to rada! Pokaźny i kolorowy komplet zabawek do kąpieli zachęci do kontaktu z wodą najzacieklejszego wroga kąpieli i pokaże mu, że mycie się to okazja do świetnej zabawy!

Z zabawkami do kąpieli w wannie nie będzie nudno!

Umilą tą codzienną czynność, którą nie wszystkie dzieci postrzegają pozytywnie – zabawki do kąpieli ukażą maluchowi same jasne strony dbania o higienę osobistą. Obecnie na rynku dostępnych jest mnóstwo wodnych zabawek, ale podczas kąpieli dziecka obecna musi być ona – klasyczna gumowa kaczuszka! Znana z bajek żółta gumowa kaczuszka wywoła uśmiech na buzi malucha, a dźwięk, który rozlega się po jej ściśnięciu sprawi, że radości nie będzie końca.

Zabawka uniwersalna, która zdaje egzamin zarówno w piaskownicy, jak i w wodzie – wiaderko do kąpieli zapewni dziecku wciągającą zabawę w napełnianie naczynia i jego opróżnianie. Wiaderko może także stać się domem dla pozostałych zabawek, które do życia potrzebują odpowiedniej ilości wody. Zabawa w policjantów i złodziei od lat jest jedną z ulubionych dziecięcych rozrywek, więc dlaczego by nie przenieść jej w wodne otoczenie? Pistolet na wodę albo psikawka do kąpieli umożliwiają obezwładnienie niebezpiecznych przestępców, w których role wcielić się mogą inne zabawki do kąpieli.

Na wodnej toni nie może zabraknąć unoszącej się łodzi, którą maluch będzie prowadził. Młody sternik będzie miał do pokonania przeszkody w postaci innych zabawek oraz zmierzy się z kaprysami pogody, gdy wodą poruszą mocne fale.

Zabawki do wanny – dzięki nim maluchy polubią ten obowiązkowy punkt dnia

Gdy maluch na słowo „kąpiel” reaguje radością, dbaj o to, by co jakiś czas powiększyć jego kolekcję wodnych zabawek. Producentom pomysłów nie brakuje, a ich artykuły skutecznie urozmaicają najmłodszym codzienne mycie się. Ciekawą propozycją są nakręcane zabawki, które po umieszczeniu w wannie poruszają się dzięki wbudowanemu mechanizmowi. Maluch może je łapać i umieszczać w wiaderku lub urządzać wodne wyścigi. Małym sportowcom z pewnością spodoba się wodna koszykówka. Kosz przymocować można do łazienkowych kafelek, na odpowiedniej dla dziecka wysokości i chwilę później maluch może już ćwiczyć precyzyjne rzuty. Kreatywne dzieci ucieszą się z kolei na widok maskotek do pokolorowania, które można oczyścić z kolorów podczas kąpieli i malować je na nowo!

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-12-01
Ok
pixel