Samochody i autka zabawki dla dzieci

Ilość znalezionych towarów: 225

Samochodziki i autka to obowiązkowe zabawki każdego dziecka, tak jak klocki czy maskotki. Bez względu na to, ile maluch ma już ich w swojej kolekcji, chce więcej. Każdy z pojazdów jest wyjątkowy na swój sposób, a dziecko z pewnością stara się nimi bawić po równo. Autka dla dzieci to nie tylko miniaturowe wersje samochodów osobowych, ale i cała gama pojazdów specjalnych, rolniczych czy ciężarowych. Różnica w konstrukcji i przeznaczeniu pojazdów sprawiają, że zabawy nie ma końca. Dziecko może wymyślać nieskończenie wiele scenariuszy, które rozegrają się w ruchu drogowym. Zabawa autkami oprócz ogromnej frajdy, uświadamia także dziecku konieczność zachowania zdrowego rozsądku na drodze oraz przestrzegania znaków drogowych.

Autka dla dzieci – pierwszy kontakt z motoryzacją

Ulubiony samochód zabawka dla dzieci każdego miłośnika dużych prędkości to bez wątpienia zgrabna i szybka wyścigówka. Energiczny kolor i specjalne oznaczenie sprawiają, że pojazd ten ma mocno sportowy charakter. Co prawda, wyścigi urządzać można także z udziałem tradycyjnych samochodów osobowych, ale w starciu z wyścigówką nie mają one szans. Pokaźna kolekcja pojazdów pozwala maluchowi bawić się w miasto, gdzie ruch drogowy ma duże natężenie, korki to standard, a na drogach spotkać można wszelakie pojazdy. Zabawka samochód, której nie może zabraknąć na jezdni to między innymi autobus szkolny w charakterystycznym żółtym kolorze, przejeżdżający kontrolnie pojazd policyjny, czy pędzący na sygnale ambulans. Ruch drogowy można także urozmaicić wyjeżdżając na drogę terenowym samochodem osobowym lub powoli jadącym traktorem.

Interesujące dla najmłodszych są także pojazdy budowlane obecne na placu budowy. Koparka, dźwig, wywrotka oraz spychacz może nie zdobywają uznania prędkością jazdy, ale ich funkcjonalność i fascynująca budowa sprawiają, że dzieci chętnie się nimi bawią.

Gotowe na wyścig – autka zdalnie sterowane

Auta zdalnie sterowane pozwala cieszyć się jazdą bez konieczności manualnego prowadzenia pojazdu. Takie pojazdy zasilane są bateriami, a by nimi sterować konieczne jest korzystanie z pilota. Zdalnie sterowane pojazdy doskonale sprawdzają się podczas domowych wyścigów organizowanych na przestrzeni kilku pokoi. Wystarczy oznaczyć miejsce startu i mety, znaleźć konkurenta i już można ruszać po zdobycie tytułu najszybszego pojazdu. Modele zdalnie sterowane zwykle posiadają funkcję automatycznego wyłączania, co zapobiega rozładowaniu się  baterii, w przypadku gdy dziecko zapomni wyłączyć pojazd za pomocą pilota.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-12-20
Super
pixel