Dziecięce zabawkowe jedzenie

Ilość znalezionych towarów: 211

Zabawkowe jedzenie znakomicie sprawdza się jako element zabawy w sklep lub gotowanie i spożywanie posiłków. Sprawia to dzieciom dużo frajdy, pozwalając im z satysfakcją naśladować zachowania rodziców czy to na zakupach, czy w trakcie przygotowywania obiadu. Dzieci świetnie się bawiąc, rozwijają również małą motorykę oraz zręczność. Bogaty wybór sprawi, że każdy znajdzie tu idealny zestaw zabawkowego jedzenia dla swojego malucha.

Owoce do zabawy i drewniane warzywa do krojenia

Drewniane warzywa do krojenia oraz owoce do zabawy uczą dzieci nazywania poszczególnych produktów, a także przygotowują je do używania w przyszłości noża. Dzięki możliwości posługiwania się wcześniej drewnianym i w pełni bezpiecznym dla nich nożykiem mogą oswoić się z przygotowywaniem prawdziwych posiłków, kiedy już będą starsze.

Różnorodne warzywa i owoce do zabawy wykonywane są z drewna, co sprawia, że są one w pełni bezpieczne dla dzieci. Materiał ten jest naturalnego pochodzenia, dzięki czemu nie wywołuje u dzieci alergii i nie stanowi zagrożenia w przypadku, gdyby dziecko wzięło zabawkę do ust. Zastrzega się jednak, o czym warto pamiętać, że owoce do krojenia dla dzieci czy też warzywa dostępne są dla maluchów od 3 roku życia, kiedy nie ma już zagrożenia połknięcia przez dzieci mniejszych elementów.

Zabawkowe jedzenie a możliwości zabawy

Jak wspominamy wcześniej, zabawkowe jedzenie to możliwość różnorodnych zabaw. W ofercie przygotowaliśmy wiele różnych opcji – dostępne są zarówno drewniane warzywa i owoce, jak i plastikowe jedzenie w postaci słodkich deserów czy nawet opakowań produktów ze sklepu. Dużą atrakcją dla maluszków będzie zabawa jedzeniem wykonywanym z pluszu, np. hot-dogiem. Takie propozycje świetnie sprawdzą się w trakcie zabawy w dom lub wtedy, kiedy dzieci organizują swoim lalkom lub ulubionym misiom podwieczorek z ich przyjaciółmi.

Wiele różnych propozycji pozwoli na skompletowanie pełnego zestawu, który da dzieciom możliwość stworzenia swojej własnej, dziecięcej kuchni lub bogatego wyposażenia swojego sklepu drewnianego. Zapraszamy do sprawdzenia wszystkich dostępnych u nas opcji. Różnorodne drewniane lub pluszowe artykuły spożywcze świetnie nadawały się będą także jako prezenty dla dzieci.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 243 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-01
Ok
2023-11-27
Super szybka wysyłka, zabawka świetna Dziękuję bardzo:)
pixel