Karuzele dla niemowląt, mobile, pozytywki

Ilość znalezionych towarów: 29

Karuzela to pierwsza zabawka, jaką pokazujemy niemowlęciu. Jej zadaniem jest nie tylko ukołysanie maleństwa do snu, ale także stymulowanie jego rozwoju. Karuzele z pozytywką pobudzają zmysł wzroku i słuchu, a dodatkowo zachęcają dziecko do śledzenia trajektorii ruchu oraz wyciągania rączek w kierunku przyjaznych kształtów i ciekawych kolorów. Później maluszek będzie badał także ich fakturę - to kolejny etap stymulacji sensorycznej, mającej ogromny wpływ na prawidłowy rozwój niemowlęcia.

Karuzele dla niemowląt do łóżeczka

Noworodki oraz niemowlęta przez pierwsze miesiące swojego życia większość czasu spędzają leżąc na pleckach. Właśnie dlatego każdy maluszek czerpie tak wiele przyjemności z obserwowania tańczących nad jego głową barwnych zabawek. Im bardziej kolorowe, tym ciekawsze i intensywniej stymulujące zmysły, dlatego w naszym sklepie Hoplik stawiamy przede wszystkim na różnorodność wyboru oraz przyjazną najmniejszym, wielobarwną kolorystykę. Przygotowaliśmy jednak również coś dla rodziców preferujących nowoczesny design - karuzele dla niemowląt w odcieniach czerni i bieli, czyli kontrastowych kolorów na które noworodek zwraca największą uwagę.

Karuzele i pozytywki do łóżeczka lub wózka

Karuzele dla niemowląt to nie tylko ruchome kształty, ale także źródło przyjemnej dla ucha, wyciszającej melodii. Wbudowane w nie pozytywki uspokoją nawet najbardziej rozbrykanego malucha i z łatwością pozwolą mu zasnąć. Muzyka pełni w nich jednak nie tylko rolę kołysanki, ale także kolejnego stymulatora rozwoju zmysłów - w tym przypadku słuchu. Grające karuzele dla niemowląt oraz pozytywki dostępne w ofercie sklepu Hoplik umożliwiają montaż na ramie łóżeczka, w wózku czy też przy foteliku. Będą zatem idealnym towarzyszem zarówno w domu, jak i podczas codziennych spacerów czy długich podróży.

Kolorowe i przyjazne karuzele dla niemowląt to pierwsze zabawki, które bardzo często stają się dla dziecka ulubionymi kompanami podczas zasypiania i leżakowania. Stanowią zatem niezbędny dodatek do każdego dziecięcego pokoju i są prezentem, który zawsze sprawia wiele radości zarówno młodym rodzicom, jak i ich maluszkom.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 242 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-12-01
Ok
pixel