Zabawki magnetyczne dla dzieci

Ilość znalezionych towarów: 107

Zakup zabawek magnetycznych to doskonałe rozwiązanie, kiedy pragniemy zachęcić dziecko do zabawy edukacyjnymi układankami i puzzlami, które rozwijają kreatywność. Dzięki fascynującemu działaniu magnesów literki, cyferki, zwierzątka czy kształty są odkrywane na nowo i dostarczają maluchom wielu godzin doskonałej rozrywki. Zabawki magnetyczne dostępne w sklepie Hoplik to nowoczesna wersja tradycyjnych papierowych ubieranek i układanek, które przypadną do gustu i chłopcom, i dziewczynkom.

Magnetyczne klocki i puzzle dla dzieci

Układanki magnetyczne złożone z wielu elementów uczą dzieci przede wszystkim kreatywnego myślenia. Tablice z różnymi fragmentami pozwalają na stworzenie obrazów z marzeń i snów, a to wszystko bez brudzenia rączek, marnowania czystych kartek papieru czy bałaganu. Nawet zwyczajne magnesy dla dzieci mogą stać się źródłem doskonałej zabawy i przyjemnej nauki. Wystarczy podać maluchowi magnesy z literkami lub cyferkami i zachęcić je do układania na lodówce ciągów liczb lub znanych już słówek. To wspaniała rozrywka i świetny trening opanowanych już umiejętności.

Zabawki magnetyczne przebieranki

Magnetyczna zabawa w ubieranie postaci to rozrywka i dla chłopców, i dla dziewczynek, dlatego w sklepie Hoplik dostępne są zarówno magnesowe księżniczki, jak i magnesowi piraci. Oferujemy również wyjątkowe zabawki magnetyczne, dzięki którym maluchy mogą uczyć się, jak wyrażane są emocje, a nawet jak samodzielnie stworzyć niepowtarzalne magnesy. Taki zestaw kreatywny to doskonały prezent dla dziecka, a także rozrywka dla całej rodziny. Układanki magnetyczne są dostępne również w formie ciekawych książek dla starszaków, dzięki którym możliwe jest wymyślanie własnych historii.

Zabawki magnetyczne to ekologiczna alternatywa dla równie kreatywnego rysowania i malowania farbami. Dzięki nim możemy ograniczyć zużycie papieru i z łatwością ochronić dom przed bałaganem. Łatwość i wygoda ich użycia sprawia, że będą doskonałe nawet dla najmniejszych maluchów, za to tym starszym pozwolą rozwijać nie tylko wyobraźnię, ale także zdolności motoryczne.

Wybierz najciekawsze zabawki magnetyczne z naszej oferty!

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Fast transport is ok
2023-12-20
Super
pixel