Cyferki dla dzieci

Ilość znalezionych towarów: 50
12
12

Od poznawania liczb od 0 do 9, poprzez naukę ich pisania, aż po wykonywania podstawowych działań matematycznych – w sklepie Hoplik znajdziesz wszystko co potrzebne, by wtajemniczyć swoją pociechę w świat matematyki. Kolorowe i o interesującej dla najmłodszych formie akcesoria i zabawki edukacyjne zachęcą dziecko do nauki podstaw matematyki, dzięki czemu późniejsza styczność z liczbami w okresie wczesnoszkolnym nie będzie dla malucha czymś nowym i przytłaczającym.

Umiejętność na całe życie: nauka liczenia dla dzieci

Zazwyczaj chęć poznawania cyferek i nauki liczenia pojawia się u dzieci sama, dlatego gdy zauważysz, że Twoje dziecko jest zafascynowane odliczaniem pokonywanych schodków lub na pytanie o wiek dumnie wyciąga piąstkę z odpowiednią liczbą palców uniesionych w górę to właśnie jest ten moment. Twoim zadaniem jest podtrzymać w maluchu te zainteresowanie cyferkami. Producenci zabawek edukacyjnych dokładają wszelkich starań, by nauka liczenia dla dzieci była dla nich jednoznaczna z dobrą zabawą. W opanowaniu nazw i wyglądu podstawowych liczb pomocne będą cyferki dla dzieci w różnych formach. Dla maluchów lubiących sortery doskonałą propozycją będzie drewniana układanka, która uczy nie tylko przyporządkowywania, ale i ilustruje kolejność i wartość pierwszych, podstawowych cyfr.

Zabawki edukacyjne cyferki – skuteczność gwarantowana

Twój maluch uwielbia klocki lub puzzle? Sprezentuj mu więc nowy zestaw, w którym na każdym z elementów umieszczono cyferki by do zabawy przemycić odrobinę matematyki. Klocki, na których obok cyfry umieszczono odpowiadającą jej liczbę pojazdów lub zwierzątek sprawiają, że dziecko podczas zabawy z łatwością przyswaja matematyczne podstawy. Cyferki dla dzieci spotkać można także na różnego rodzaju układankach, wtedy dziecko ma za zadanie przyporządkować danej cyfrze odpowiadające jej elementy lub połączyć cyferki rosnąco. Innym sposobem na zaznajomienie się z liczbami jest nauka określania godziny za pomocą kolorowego zegara.

Gry planszowe cyferki – z matematyką za pan brat!

Matematyki może się także komfortowo uczyć dziecko uwielbiające planszówki. Oprócz wyśmienitej zabawy maluch będzie musiał wykazać się umiejętnością rozpoznawania liczb, szeregowania ich rosnąco i malejąco, a także wykonywania prostych działań matematycznych. W przypadku gier planszowych już samo rzucanie kostką lub kostkami wymusza na dziecku kontakt z matematyką, co jest ich zdecydowanym plusem. Matematyka jeszcze nigdy nie była tak prosta – wystarczy tylko znaleźć sposób na jej naukę, który trafi do dziecka.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 243 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-18
bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko OK, dziękuję!
2023-11-27
Super szybka wysyłka, zabawka świetna Dziękuję bardzo:)
pixel