Do wózka, fotelika, auta

Ilość znalezionych towarów: 112

W podróży lub podczas spaceru dziecko największą część uwagi poświęca podziwianiu szybko zmieniającego się krajobrazu. Żeby jednak zająć czymś małe ruchliwe rączki przydatna będzie niewielkich rozmiarów, urocza zabawka do wózka, która umili maluchowi czas spędzany poza domem.

Zabawki do auta – zajmujący towarzysze podróży

Nic nie stoi na przeszkodzie by Twoja pociecha zabrała do samochodu swoją ulubioną maskotkę czy lalkę. Sprawa jednak komplikuje się, gdy pluszak jest tak duży, że zajął był pół auta lub gdy Twoje dziecko w domu nie odstępuje na krok toru wyścigowego imponujących rozmiarów. Zabawki dedykowane do przemieszczania się są dostosowane łatwego transportu, a więc niewielkich rozmiarów oraz z możliwością zawieszenia w dogodnym miejscu, by dziecko miało do niej wygodny dostęp nie musząc trzymać jej nieustannie w dłoni.

Kompaktowe zabawki, tak samo jak ich większe odpowiedniki służyć mogą wyłącznie do zabawy, a także nieść za sobą walory edukacyjne. Nauka kształtów, kolorów, cyfr i alfabetu to tylko kilka przykładów świadczących o tym, że nawet najprostsza zabawka pozwoli Twojemu dziecku pożytecznie i wesoło spędzić czas.

Dla maluchów zafascynowanych dźwiękami doskonałym akcesorium do wózka będzie kolorowa zawieszka, której poruszanie powoduje kołaczące i grzechoczące dźwięki.

Jeśli Twój maluch kiepsko znosi samochodowe podróże i wymaga Twojej uwagi powieś przy jego foteliku dowolną aktywizującą zabawkę i skup się na prowadzeniu pojazdu, podczas gdy dziecko z pewnością zaciekawi się tym oferującym wiele funkcji akcesorium. Zabawki podróżne często wyposażone są także w lusterko, by dziecko mogło obserwować swoje odbicie jak i to, co znajduje się za nim.

Dźwiękowa, edukacyjna, do przytulania – zabawki do wózka i samochodu na każdą potrzebę

Zabawka do fotelika będzie kojarzyć się dziecku, więc maluch widząc ją będzie świadomy czekającej go podróży. W zależności od tego jak Twoje dziecko reaguje na przemieszczanie się, wybierz zabawkę która go uspokoi, zainteresuje na czas podróży czy też pozwoli mu dać upust nadmiarowi energii. Zabawki do wózka posiadają zazwyczaj pętelki lub klips do zawieszenia, możesz więc zabrać ją do domu po dotarciu do celu i pozwolić dziecku na dalszą zabawę.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 243 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-02
Perfect
2023-12-01
Ok
pixel