Kolorowanki i kreatywne zestawy plastyczne dla dzieci

Ilość znalezionych towarów: 200

Nie będzie nieprawdą, jeśli rysowanie uznamy za jedną z najstarszych dziecięcych zabaw. Jest ona prosta, jedynego czego potrzeba do jej realizacji to kawałek papieru, kolorowe artykuły piśmiennicze no i oczywiście masa kreatywności. W sklepie z zabawkami Hoplik znajdą się zestawy plastyczne zarówno dla dzieci, które mają głowę pełną pomysłów na nowe rysunki, jak i dla tych, którzy siedząc nad białą kartką czują, że to zajęcie artystyczne nie jest dla nich. W szerokim asortymencie znajdą się także produkty, które rozwieją nudę, rozbudzą dziecięcą wyobraźnię i na nowo zachęcą malucha do chwycenia kredki w dłoń.

Kiedy pomysłu brak – szablony, kolorowanki i malowanki przychodzą na ratunek

Jeśli dziecko nie jest zainteresowane flamastrami, glinkami, kredkami i farbami, które zalegają na półkach nie musi to oznaczać braku sympatii do tego plastycznego zajęcia, a przykładowo brak pomysłu na rysunek. Szablony dla dzieci to niskobudżetowy sposób by skutecznie zachęcić dziecko do spędzania więcej czasu nad kartką papieru. Szeroki wybór szablonów sprawia, że dziecko może tworzyć rysunki w swojej ulubionej tematyce. W sklepie Hoplik znajdziecie szablony dla dzieci przedstawiające baletnice, rycerzy, smoki, księżniczki, konie i zwierzęta. Odrysowaną postać malec może potem dowolnie pokolorować, a czynność ta dostarczy mu zajęcia na długi czas.

Dzieci uwielbiają także kolorowanki, którym należy dodać kolorów według własnego uznania. Wybierając zeszyt z kolorowankami należy wziąć pod uwagę zainteresowania dziecka oraz jego wiek, by dziecko mogło komfortowo pokolorować animowaną postać. Malowanki powinny być odpowiednio duże i posiadać wyraźnie zaznaczone granice.

Chcąc zachęcić dziecko do samodzielnego malowania przydatne będą zestawy do nauki rysowania, w których to zawarte są karty z instrukcją jak krok po kroku wykonać konkretny rysunek. Mając przed oczami czytelną instrukcję narysowanie rakiety, statku czy króliczka zajmie dziecku kilka chwil!

Zestaw plastyczny dla dzieci – pomysł na prezent dla młodego artysty

Jeśli Twoje dziecko różnego rodzaju rysunkami i malunkami pokryło już ryzę, jak nie więcej, papieru, przy najbliższej okazji podaruj mu przydatny na co dzień przedmiot, który będzie musiało samo wykończyć kolorystycznie. W zależności od płci i upodobań takim zestawem artystycznym może być świnka skarbonka, pojemna torba do noszenia na ramieniu, zestaw kawowy, wazonik, aniołek czy maskotka kucyk. Artykuły te wykonane są z materiałów, które łatwo da się pomalować flamastrami. To świetny pomysł na prezent, bo każde dziecko chciałoby mieć unikatową maskotkę, której nie można dostać w sklepie.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-31
super
2023-11-27
Super szybka wysyłka, zabawka świetna Dziękuję bardzo:)
pixel