Klocki drewniane

Ilość znalezionych towarów: 115

Zabawka, która rozwija wszechstronnie, jest odpowiednia dla wszystkich dzieci bez względu na wiek i płeć. Drewniane klocki, bo o nich mowa, powinny znaleźć się w każdym dziecięcym pokoiku. Jeśli Twoja pociecha, dziecko w Twojej rodzinie lub u znajomych jeszcze nie posiada żadnego zestawu, a zbliża się okazja, podaruj mu wartościowe klocki drewniane i pozwól mu jak najszybciej nadrobić stracony czas.

Drewniane klocki dla dzieci – od niemowlaka do przedszkolaka

Klocki dla dzieci z drewna są bezpieczne nawet dla małych brzdąców. Zestawy klocków dla najmłodszych pozbawione są niewielkich elementów, mają gładkie krawędzie i są lekkie, by dziecko nie mogło wyrządzić sobie krzywdy podczas zabawy. Im wcześniej uda Ci się zachęcić malucha do układania klocków, tym lepiej. Zabawa ta wspomaga rozwój oraz uczy myślenia przestrzennego. Tradycyjne drewniane klocki dla dzieci wymagają skupienia i precyzyjnych ruchów, aby budowana z pietyzmem budowla nie runęła wskutek jednego nieumyślnego ruchu. Zabawa klockami potrafi zająć malca na długie godziny, a Ty masz pewność, że jest to czas spędzony produktywnie.

Klocki drewniane należy dobrać adekwatnie do wieku dziecka. Najmłodszym w zupełności wystarczy kilkuelementowy komplet klocków, który mimo niewielkiej ilości elementów odkrywa przed dzieckiem nieskończenie wiele konstrukcyjnych możliwości.

Starszym dzieciom można nieco podnieść poprzeczkę i podarować zestaw klocków drewnianych o nietypowym kształcie jak np. unikalne krążki marki Hape, klocki w postaci drewnianych płytek, deseczek dostępnych w ofercie marek Goki lub Bigjigs Toys. Te gadżety pozwalają na tworzenie przestrzennych budowli, a ich ilość jest nieskończenie wielka!

Drewniane klocki to idealna zabawka dla chłopców i dziewczynek. Zamiast kolejnej lalki podaruj córce zestaw klocków w pastelowych kolorach i pozwól jej rozwinąć się także w aspektach myślenia przestrzennego, planowania i konstruowania. W internetowym sklepie Hoplik dostępne są urocze zestawy dedykowane właśnie młodym damom. Kwieciste klocki od Goki lub klocki Zamek Księżniczki od Plan Toys sprawią, że wszystkie inne zabawki zejdą na drugi plan, aż do momentu ukończenia skomplikowanej budowli.

Klocki drewniane dla chłopca i dziewczynki – gwarancja bezpiecznej zabawy i najwyższej jakości

Zabawki drewniane są ekologiczne, biodegradowalne i całkowicie bezpieczne dla dzieci. Artykuły drewniane dla dzieci zwykle produkowane są ręcznie, dzięki czemu masz pewność, że produkt końcowy jest godzien zaufania. Klocki drewniane dla dziewczynki i chłopca dostępne w naszym asortymencie posiadają niezbędne certyfikaty i atesty potwierdzające ich bezpieczeństwo. Inwestycja w zabawki drewniane to jednorazowy zakup. Ich wysoka trwałość sprawia, że zapewnią najmłodszym długie lata kształcącej i znakomitej zabawy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-31
super
2023-12-20
Super
pixel