Dziecięce gitary do zabawy

Ilość znalezionych towarów: 14

Dzieci energia rozpiera od bladego świtu aż do zmierzchu, uwielbiają one muzykę - co do tego nie ma wątpliwości. Taniec i śpiewanie to niezawodny sposób na wyładowanie dziecięcego wigoru. Jeśli zauważasz, że malucha fascynują dźwięki wydawane przez przedmioty codziennego użytku dobrym pomysłem będzie sprawienie mu instrumentu muzycznego, który pozwoli mu odkryć ich całą gamę. Często wybieranym instrumentem jest gitara dla dzieci, która zachęca do zabawy przykuwającymi wzrok kolorami oraz emituje miłe dla ucha dźwięki.

Gitary dla dzieci pozwolą odkryć czy Twój maluch ma w sobie duszę rockmana czy gwiazdy pop

Nawet kilkumiesięczne dziecko chętnie spędzi czas na zabawie z gitarą i skocznymi dźwiękami. Gitary dla dzieci przeznaczone dla najmniejszych szkrabów pozbawione są strun, a zamiast nich mają kolorowe przyciski o różnych kształtach. Po naciśnięciu wybranego przycisku rozlega się przyjemna piosenka lub konkretny akord muzyczny, których połączenie umożliwia stworzenie własnej kompozycji.

Gitary dla starszych dzieci wydobywają dźwięki po dotknięciu lub delikatnym szarpnięciu strun. Modele te odzwierciedlają prawdziwy instrument i są doskonałą propozycją dla dzieci, którym największym marzeniem jest zostanie cenionym w świecie muzyki artystą.

Wybierając instrumenty dla dzieci najlepiej decydować się na modele drewniane, które są solidnie wykończone i gotowe na setki koncertów i wystąpień publicznych przed rodziną i znajomymi. Pierwsza gitara może pozostać niewinną dziecięcą zabawką, ale także może stać się źródłem ogromnej muzycznej pasji na całe życie, dlatego warto zwrócić uwagę, by zabawka ta była bezpieczna dla dziecka i dopasowana do jego wieku oraz etapu rozwoju.

Gitara dla dzieci – jaką wybrać?

Instrumenty dla dzieci, jak każde zabawki, nie przyniosą maluchowi frajdy jeśli nie będą dobrane do jego wieku i indywidualnych predyspozycji. Małe dzieci, które z zabawkami muzycznymi nie miały dotąd styczności ucieszą się z lekkiej i niewielkich rozmiarów gitary z przyciskami. Jeśli zainteresowanie tym instrumentem będzie się utrzymywać nic nie stoi na przeszkodzie żeby zainwestować w bardziej zaawansowany model wymagający od dziecka znajomości gamy i podstawowych chwytów.

W sklepie Hoplik znajdzie się gitara dla każdego młodego artysty. Dostępne są modele, które można stroić a także gitary dla dzieci z paskiem do zakładania na ramię. Instrumenty występują w kolorystce dziewczęcej, jak i bardziej męskiej dzięki czemu każdy mały meloman będzie usatysfakcjonowany.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-31
super
2023-08-21
Dobry kontakt ze sklepem. Szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem. Tylko dlaczego korespondencja posprzedażowa w języku angielskim?
pixel