Dziecięce zestawy instrumentów muzycznych

Ilość znalezionych towarów: 24

Nie wiesz jaki instrument wybrać dla swojego dziecka? Pozwól jemu wybrać, który stanie się jego najbardziej ulubionym i podaruj mu zestaw drewnianych instrumentów muzycznych. Instrumenty muzyczne nabywane w zestawie to znakomite wyjście dla rodziców chcących, aby ich pociecha poznała świat muzyki. Decydując się na zestaw nie musisz dokonywać wyboru jednego modelu, eliminując tym samym pozostałe. W każdym z zestawów dostępnych w sklepie Hoplik znajdują się instrumenty będące przedstawicielami podstawowych grup: strunowych, dętych, perkusyjnych. Jeśli dziecko szczególnie upodoba sobie jeden instrument z zestawu to dla Was wskazówka, jakie inne instrumenty ucieszą go w przyszłości.

Dla wszechstronnego muzyka lub małej kapeli – zestawy instrumentów dla dzieci

Instrumenty dla dzieci w zestawach to także propozycja dla rodzeństwa – zamiast sprzeczać się o kolejność i czas grania każdy będzie mógł wybrać kolejny instrument, gdy ten na którym grał chwilowo mu się znudzi. Zestaw instrumentów będzie także nieoceniony w sytuacji, gdy malucha odwiedzą koledzy, wystarczy tylko rozdzielić instrumenty, wymyślić nazwę zespołu i ruszać w trasę koncertową.

Dla dorosłych często muzyka to miła dla ucha forma rozrywki. Najmłodsi z kolei traktują ją na poważnie, jako coś bardzo ważnego. Młody człowiek bowiem za pomocą muzyki rozwija swoją wrażliwość i uczy się wyrażania emocji w sposób niewerbalny. Gra na instrumencie skłania do koncentracji, rozwija poczucie rytmu oraz poprawia pamięć. 

W zależności od zestawu znaleźć w nim można instrumenty takie jak: cymbałki, tamburyn, harmonijka, gitara, flet, marakasy, kastaniety, czy trójkąt, czyli wszystko co emituje donośne i wyraziste dźwięki. Jeśli nie jesteś pewien, które instrumenty zaciekawią Twoje dziecko, wybierz zestaw najbardziej zróżnicowany, w nim na pewności będzie ten, który przypadnie do gustu Twojego malucha.

Ekologiczne muzykowanie – instrumenty dla dzieci drewniane

Zestawy instrumentów dla dzieci dostępne w sklepie Hoplik niemal w 100% wykonane zostały z drewna. Za sprawą tego, że surowiec ten jest naturalny, biodegradowalny i przyjazny środowisku, dziecko będzie miało kontakt z ekologią już od najmłodszych lat. Drewniane instrumenty dla dzieci to także zabawki wykonane z wysoką dbałością o każdy szczegół. Nie ma tutaj miejsca na niedociągnięcia, producenci są świadomi, że produkt końcowy trafia w rączki bezbronnego i ciekawego świata malucha, dlatego zabawka musi spełniać wszelkie normy i standardy bezpieczeństwa.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-31
super
2023-12-20
Super
pixel