Dziecięce akcesoria sklepowe - kasy, stragany, sklepy

Ilość znalezionych towarów: 121

Zabawa w sklep jest niewątpliwie jedną z najbardziej lubianych przez dzieci formą spędzania czasu. Nie tylko pozwala im poczuć się tak, jak dorośli w trakcie zakupów, ale i przez to skutecznie oswoić się z zasadami funkcjonowania w codziennym świecie. W naszej ofercie znaleźć można między innymi wysokiej jakości sklep drewniany dla dzieci, do którego często dokupywana jest zabawkowa kasa oraz sprawiający wiele frajdy wózek na zakupy dla dzieci.

Bezpieczna i wesoła zabawa w sklep

Dostępne u nas akcesoria, które służą do zabawy w sklep, wykonywane są z wytrzymałych oraz bezpiecznych materiałów. Głównym tworzywem jest drewno, które jest dla dzieci najlepszym wyborem ze względu na brak chemicznych dodatków.

Sklep drewniany dla dzieci nie tylko więc jest właściwym wyborem ze względu na zdrowie dziecka, ale i na jego kreatywność. W zestawie dostępne jest jedynie to, co niezbędne: drewniane regały, kasa i zabawkowe produkty. Brak przytłaczających w swojej ilości zdobień, które w wielu innych zestawach do zabawy w sklep rozpraszają dziecku, dostarczając mu zbyt wiele różnych bodźców.

Sklep do zabawy i kasa dla dzieci w jednym

Dostępne u nas sklepy do zabawy sprzedawane są często z dołączoną do zestawu kasą dla dzieci. Ta z kolei wyposażona jest we wszystko, co niezbędne: drewniany terminal, czytnik kodów, pieniądze i kalkulator. W zależności od producenta, od którego pochodzi dana kasa dla dzieci, dodatkowe elementy mogą się od siebie różnić. Zawsze jednak skutecznie przygotowują one dzieci do rozsądnego rozporządzania pieniędzmi w późniejszym czasie, a także uczą podstaw matematyki w praktyczny i ciekawy dla dzieci sposób.

Wózek na zakupy dla dzieci z drewna lub metalu

W ofercie przygotowaliśmy zarówno drewniany wózek sklepowy, jak i z metalu. Obie propozycje są równie trwałe i zapewniające dziecku bezpieczną zabawę. Wózek świetnie sprawdza się jako dodatkowy element do zakupionego sklepu do zabawy. Zaspokaja potrzebę dzieci do naśladowania rodziców. Do wózka na zakupy dzieci wkładać mogą różnorodne produkty, które również dostępne są w naszej propozycji. Są to między innymi zabawkowe wypieki, owoce morza i ryby oraz artykuły mięsne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą zabawek

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 243 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-12-01
Ok
pixel