Zabawki na sznurku

Ilość znalezionych towarów: 57
12
12

Zabawki na sznurku to bogata oferta kolorowych zabawek, których wesołe i przyciągające uwagę maluszków kształty sprawią, że dzieci chętnie korzystały będą z nich w trakcie zabaw oraz spacerów. Do największych zalet zabawek do ciągnięcia należy zachęcenie dzieci do nauki chodzenia. Dzięki zabawkom z kółkami i sznurkiem, które wymagają tego, by dziecko pozostawało w ruchu, przyczyniają się one do ogólnego wzmocnienia umiejętności utrzymania równowagi przez malca oraz samodzielnego stawiania pierwszych kroków.

Zabawki do ciągnięcia od 9 miesiąca życia

Zabawki do ciągnięcia sprawdzą się już od 9 miesiąca życia, pozwalając na zdobywanie pierwszych umiejętności jednoczesnego poruszania się oraz ciągnięcia za sobą miękkiej zabawki. Dołączone do zabawki na sznurku dzwoneczki czy też szeleszczące lub grzechoczące elementy sprawią, że maluch szybko zainteresuje się zabawką. W zależności od wieku dziecka zabawki wykonywane są z bezpiecznych i dopasowanych do niego materiałów. W większości przypadków są to drewniane zabawki do ciągnięcia, których zaletą jest z pewnością solidne wykonanie oraz naturalne pochodzenie. Wykonywane z drewna kółeczka nie niszczą się, przez co zabawka na sznurku służyć może także młodszemu rodzeństwu.

Różnorodne zabawki na sznurku

W naszym sklepie znaleźć można zabawki na sznurku, które stworzone zostały przez najlepszych producentów. Między innymi przez firmę Bajo, Djeco, Goki czy też Janod. Zabawki wyróżniają się ciekawym i starannym wykonaniem, a przy tym także różnorodnością, która pozwala na wybranie zabawki idealnie spełniającej oczekiwania maluszka. Do wyboru są kolorowe zwierzątka i pojazdy, w tym najbardziej tradycyjna wśród zabawek na sznurku – lokomotywa.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 243 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Perfect and very fast delivery
2023-12-01
Zamówienie doszło szybko, wszystko ładnie zapakowane. Dziękuję:)
pixel