Figurki zwierząt dla dzieci

Ilość znalezionych towarów: 76

Świat pełen jest ciekawych stworzeń, które są źródłem fascynacji nie tylko dla najmłodszych, ale i dla dorosłych. Te prawdziwe uczą maluchy empatii, troskliwości i odpowiedzialności, zaś te w formie zabawek kształtują ich wiedzę oraz rozwijają kreatywność. Figurki zwierząt dla dzieci w sklepie Hoplik przyjmują formę sorterów, klocków, pacynek i nakładanek, pozwalając na wykorzystanie motywu różnych gatunków w wielu zabawach, rozwijających wiele rozmaitych umiejętności.

Figurki zwierząt dla dzieci i niemowląt

Figurki zwierząt dla dzieci umożliwiają zabawę w pojedynkę, z rówieśnikami lub z rodzicami. Nakładane na palec mogą stać się narratorami bajek i opowieści, urozmaicać czas monotonnej podróży, a nawet zachęcać do zjedzenia zdrowego posiłku. Z kolei te w formie sorterów kształtów będą ciekawą alternatywa dla klasycznych kółek, trójkątów i kwadratów. Zwierzątka nie zawsze muszą występować jednak wyłącznie w roli głównej. Doskonale sprawdzą się bowiem również jako barwna dekoracja dla klocków czy pudełek do układania.

Sposób na wszechstronną naukę

Zabawki, takie jak figurki zwierząt dla dzieci, to nie tylko materiał do nauki na temat otaczającej nas fauny, zarówno tej wiejskiej, jak i bardziej egzotycznej, ale także doskonała podstawa do rozwijania wiedzy i umiejętności maluchów już od pierwszych miesięcy życia. Na bazie kotków, piesków, koni czy krówek można nauczyć dziecko nowych słów, dźwięków oraz kolorów. Niemowlę z pewnością rozpocznie swoją przygodę z językiem od wydawania z siebie odgłosów przypominających muczenie lub miauczenie, a starszak będzie w stanie określić, gdzie mieszka dane zwierzątko, a nawet co je lub co daje człowiekowi. Figurki zwierząt dla dzieci mogą zatem bawić maluchy nawet od pierwszych miesięcy życia.

Kolorowe i intrygujące figurki zwierząt dla dzieci dostępne w asortymencie sklepu Hoplik dostarczają maluchom wielu godzin doskonałej zabawy, która jednocześnie zwiększa ich wiedzę o świecie i pobudza wyobraźnię.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-11-27
Super szybka wysyłka, zabawka świetna Dziękuję bardzo:)
pixel