Zabawki motoryczne

Ilość znalezionych towarów: 312

Zabawki motoryczne idealnie sprawdzają się już od pierwszych tygodni życia. Pomagają maluszkom rozwijać umiejętności manualne, wzmacniać rozwój małej motoryki oraz stymulować koordynację na linii ręka-oko. Są one także źródłem świetnej rozrywki, dzięki czemu dzieci chętnie spędzają na zabawie nimi swój czas. Poszczególne zabawki dostosowywane są do wieku dziecka tak, by były dla niego bezpieczne i jednocześnie ciekawe. Aby znaleźć zabawki motoryczne dopasowane do określonego wieku, wystarczy zaznaczyć interesujący przedział wiekowi w rubryce po lewej stronie.

Zabawki drewniane

Większość dostępnych u nas zabawek to zabawki drewniane. Pochodzą one od sprawdzonych i godnych zaufania producentów, takich, jak Manhattan Toy, B.toys, Janod i wielu innych. Dzięki temu są one odporne na zniszczenia, a ze względu na wykonywanie ich z naturalnych materiałów także bezpieczne dla zdrowia dziecka. Zabawki drewniane nie stanowią takiego zagrożenia dla maluchów, jak pęknięta w trakcie zabawy plastikowa zabawka.

Przebijanka z młotkiem, klocki i wiele innych

W naszej ofercie znajdują się między innymi takie zabawki motoryczne, jak drewniana przebijanka z młotkiem, kolorowe klocki do układania, labirynt z pętelkami czy różnego rodzaju układanki drewniane. Korzystnym wyborem jest tzw. centrum motoryczne lub multiaktywny stolik. Zabawki te łączą w jedno różne wcześniej wspomniane elementy, dając dziecku możliwość rozwijania zdolności manualnych na różne sposoby. W większości przypadków zabawki drewniane mogą stać się elementem innej zabawy, pobudzając przy tym wyobraźnię malucha.

Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty  dostępnych u nas zabawek motorycznych dla dzieci.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 232 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-06
Everything was alright
2023-08-21
Wszystko ok
pixel