Blog

Co przyniesie zajączek? Małe zabawki - dużo radości

Co przyniesie zajączek? Małe zabawki - dużo radościTradycja każe, żeby zajączkowe prezenty były drobiazgami. W końcu zając to mała zwierzątko i wiele nie udźwignie. Oprócz samej niespodzianki ważny jest też sposób jej wręczenia. Maluszki z pewnością znajdą swoje prezenty na świątecznym stole, tym trochę starszym można zaproponować ich samodzielne odnalezienie. Wystarczy ukryć drobiazgi w zakamarkach domu, lub – jeszcze lepiej – w ogrodzie – i urządzić wielkie poszukiwanie. Jeśli aura sprzyja, to zawsze dodatkowa okazja do odrobiny ruchu na świeżym powietrzu. Wielkanocnym zwyczajem dzieci szukają w przydomowych ogródkach czekoladowych jajeczek, ale pod krzakami i między gałęziami jest też miejsce na drobne zabawki. Co wybrać na prezent „od zajączka”?
Przeczytaj więcej

Pacynki na rękę oraz teatrzyki dla dzieci

Pacynki na rękę oraz teatrzyki dla dzieciDziecięca wyobraźnia to cecha najmłodszych, dzięki której mogą one przeżywać niesamowite przygody i cieszyć się odrobiną magii. Wyobraźnia dziecka jest niesamowita, dlatego warto w nią zainwestować – swojego czasu, zainteresowania i innych środków, wśród których prym wiedzie przede wszystkim teatrzyk kukiełkowy i pacynki na rękę. Są to atrybuty, które niewątpliwie wpłyną na kreatywność dziecka podczas przedstawianych historii.
Przeczytaj więcej

Nowa kolekcja odzieży dziecięcej Mayoral wiosna-lato 2016

Nowa kolekcja odzieży dziecięcej Mayoral wiosna-lato 2016

Gotowi na cieplejsze dni? Choć zima w tym roku niespecjalnie się popisała i nie wszyscy wystarczająco się nią nasycili, z każdym dłuższym od poprzedniego dniem zbliżamy się do wiosny. Więcej światła nad ranem i nareszcie jasne popołudnia to znak, że pora wybiec myślami do przodu i przygotować dziecięce szafy na spotkanie z grzejącym pełną mocą słońcem. Poznajcie kolekcję ubrań hiszpańskiej marki Mayoral na wiosnę i lato 2016.


Przeczytaj więcej
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 232 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-12-31
super
pixel