Nowości wśród zabawek marki Goki, a trening zdolności motorycznych i koordynacji ruchowej.

2018-02-14
Nowości wśród zabawek marki Goki, a trening zdolności motorycznych i koordynacji ruchowej.

 

Nowości wśród zabawek marki Goki w ofercie Hoplik.pl, a trening zdolności motorycznych i koordynacji ruchowej.
 

Każda aktywność jaką podejmuje dziecko jest bardzo ważna zwłaszcza na wczesnym etapie jego rozwoju. To co sprawia maluchom wielką frajdę jednocześnie pozwala nabrać wprawy w manipulowaniu przedmiotami i chwytaniu takowych w małe rączki.

Wszystkie zabawki dla dzieci Goki cechuje oprócz pięknego wyglądu, ich praktyczne zastosowanie jakim jest rozwój wielu przydatnych umiejętności u maluchów.

Karuzela dla niemowląt i zabawy dla najmłodszych.

Aktywne spędzanie czasu jest ważne już w przypadku noworodków. Pierwsze nieporadne ruchy i badanie otoczenia wszystkimi zmysłami sprawią, że dzieci uczą się nowych rzeczy w niesamowitym tempie i nierzadko zaskakują nawet swoich rodziców. Zabawki do łóżeczka to doskonały sposób na ubarwienie najbliższego otoczenia i dostarczenie maluchowi bodźców wzrokowych, dotykowych i słuchowych, tak ważnych dla zrównoważonego rozwoju. Drewniana karuzela do zawieszenia 3D Koniki Goki stanowi piękną ozdobę dziecięcego pokoju. Maluchy mogą sięgać rączkami w stronę kolorowych koników na biegunach ćwicząc przy tym koordynację ręka-oko. Dzięki takiej formie rozrywki o wiele łatwiej przychodzi im nauka siadania i wstawania, a od tego już tylko krok do prawdziwej zabawy.

Gdy dzieci są już nieco starsze można pokusić się o coś zupełnie nowego. Łącząc w sobie wrażenie wizualne i dźwiękowe. Drewniany kulodrom z dźwiękiem Zigi marki Goki pozwala maluchom obserwować toczące się kolorowe kule, gdy przeskakują z jednego piętra na drugie i zmieniają kierunek ruchu. Na koniec dziecko usłyszy przyjemną melodyjkę sygnalizującą koniec trasy. Mały ksylofon o sześciu tonach znajduje się na ostatniej prostej, wydawane przez niego dźwięki zachęcają malucha do dalszej zabawy.

Pomysł na prezent dla 3 latka

Każdy maluch ma nieco inne zainteresowania, więc warto podarować mu coś co odzwierciedla jego ulubiony styl lub czym jest zafascynowany. Gry i zabawy dla dzieci sprawiają im wiele radości, a jednocześnie wpływają pozytywnie na rozwój podstawowych oraz bardziej złożonych umiejętności. Drewniany labirynt magnetyczny Wszechświat może okazać się idealny, jeśli chcemy, aby maluch w przyjemny sposób ćwiczył swoją koordynację ruchową i zdolności motoryczne. Zabawa polega na prowadzeniu kolorowych kulek przez labirynt za pomocą magnetycznego wskaźnika. Pozytywny wpływ na zdolności dziecka można zaobserwować zwłaszcza w prędkości z jaką uczy się pisać. Precyzyjne ruchy dłoni opanowane wcześniej w trakcie korzystania z zabawek marki Goki, odpowiadają dokładnie tym z których będzie korzystał przy wielu czynnościach manualnych. Drewniany labirynt magnetyczny Bajkowa wyspa Goki to wariant tej zabawki wyróżniający się swoją kolorystyką.

Innym znanym sposobem na ciekawą i przydatną zabawę jest nauka wiązania węzłów. Oczywiście dla malucha już zawiązanie bucika jest swego rodzaju wyzwaniem. Dzieci mogą skorzystać z genialnej w swojej prostocie zabawki drewnianej ,,Sznurowanie Niebieski trampek Goki’’, aby spokojnie poćwiczyć tą czynność w domowym zaciszu. Piękna pastelowa kolorystyka sprawi, że ten drobiazg będzie się świetnie prezentował na tle pozostałych zabawek.

Zabawki edukacyjne i ich wpływ na rozwój małej motoryki dziecka

Maluchy w różnym wieku wymagają innego podejścia, nieco odmiennych zabawek i poziomu ich skomplikowania. Niemniej pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają, im większa różnorodność tym lepiej. Proste zabawy dla najmłodszych to klucz do rozwoju podstawowych umiejętności takich jak koordynacja ruchowa i mała motoryka. Sprawianie dzieciom radości to priorytet, ale nic nie stoi na przeszkodzie by w tym samym momencie doskonaliły swoje umiejętności. Zabawne i dokładanie przemyślane zabawki Goki są cichymi bohaterami, ponieważ nikt nie łączy ich bezpośrednio z późniejszymi sukcesami maluchów na tak wielu polach. Koordynacja ruchowa i zdolności manualne kształtowane odpowiednio wcześnie mają wpływ na możliwości dzieci i znacząco przyśpieszają ich rozwój.  

Pokaż więcej wpisów z Luty 2018
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 242 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-11-27
Super szybka wysyłka, zabawka świetna Dziękuję bardzo:)
2023-11-06
Everything was alright
pixel