Goki

Ilość znalezionych towarów: 1027

Klasyczne i edukacyjne: Marka Goki oferuje zabawki dla dzieci, które rozwijają wyobraźnię i zdolności manualne

Goki to niemiecka marka zabawek dla dzieci, założona w 1981 roku. Firma specjalizuje się w produkcji klasycznych, drewnianych zabawek, które charakteryzują się wysoką jakością, bezpieczeństwem i estetyką. Drewniane zabawki od dziesięcioleci zapewniają dzieciom w każdym wieku wspaniałej rozrywki. Drewno nad sztucznymi materiałami posiada o wiele więcej zalet. Przede wszystkim jest to materiał w pełni ekologiczny oraz bezpieczny. Potencjał drzemiący w drewnianych zabawkach zaobserwowało dwóch niemieckich przedsiębiorców zakładając ponad 30 lat temu firmę Gollnest & Kiesel KG. Obecnie przedsiębiorstwo należy do czołowych producentów drewnianych zabawek w całej Europie, a także największej firmy zabawkarskiej w północnych Niemczech. Przedsiębiorstwo skupia takie marki jak: Goki, ‘cause, Anker, Heimes.

Goki oferuje szeroki wybór zabawek dla dzieci w różnym wieku, od łamigłówek i układanek dla niemowląt, po gry planszowe i puzzle dla starszych dzieci. Wszystkie produkty są starannie zaprojektowane i wykonane z naturalnych materiałów, takich jak drewno, tkaniny i skóra.

Kolorystka i design zabawek Goki

Produkty Goki stawiają na innowacyjny design oraz bogatą kolorystkę. Zabawki podzielono na różne kategorie przystosowane do dzieci w każdym wieku. Producent zadbał o to, aby zabawki łączyły rozrywkę z edukacją. Rozwój umiejętności dziecka, niezapomniane chwile spędzone na zabawie oraz pełne bezpieczeństwo to główne cechy marki Goki. Wiele produktów z pod szyldu Goki otrzymało certyfikat "spiel gut" przyznawany przez specjalną komisje, w której znajdują się pedagodzy, psychologowie, lekarze, technicy oraz eksperci od bezpieczeństwa zabawek. W ramach serii Goki dostępne są następujące podserie: goki basic, goki nature, goki stone, goki la petit, goki Peggy Diggedy, goki Susubelle. Zabawki przyjmują najróżniejszy charakter od klasycznych drewnianych elementów do łączenia, po drewniane figurki czy domy dla lalek. Wszystkie produkty cechuje bogata kolorystyka, solidne wykonane oraz wiele godzin wspanialej zabawy.

Gollnest & Kiesel KG jako europejski gigant w dziedzinie produkcji zabawek posiada swoje filie w Niemczech, Izraelu, Włoszech oraz Szwecji, gdzie każdego dnia najlepsi projektanci opracowują innowacyjne projekty zabawek. Zabawki tworzone są w taki sposób, aby gwarantowały rozwój dziecka we wszystkich dziedzinach np. rozwój wyobraźni, zręczności, a także logicznego myślenia.

Tradycja i jakość: Marka Goki stawia na tradycyjne wartości i oferuje produkty najlepszej jakości
Marka Goki stawia na tradycyjne wartości i oferuje produkty wysokiej jakości. Firma skupia się na produkcji klasycznych, drewnianych zabawek, które charakteryzują się starannością wykonania, estetyką i bezpieczeństwem dla dzieci. Wszystkie produkty są starannie zaprojektowane i wykonane z naturalnych materiałów, takich jak drewno, tkaniny i skóra. Goki oferuje szeroki wybór zabawek dla dzieci w różnym wieku, od łamigłówek i układanek dla niemowląt, po gry planszowe i puzzle dla starszych dzieci. Marka Goki stawia na edukację dzieci poprzez zabawę i rozwijanie ich zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności. Dzięki temu, Goki zdobyła uznanie na rynku zabawek i cieszy się popularnością wśród rodziców i dzieci.

Bezpieczne i ekologiczne zabawki dla dzieci: Goki dba o ochronę środowiska i zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa swoich produktów
Bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy produktami Goki to priorytet zarządu Gollnest & Kiesel KG. Wszystkie zabawki produkowane są z wytrzymałych gatunków drewna jak: klon, buk, orzech, drewno lipowe, jesion, sosna oraz brzoza. Wierzchnia warstwa drewna pokryta jest impregnatem na bazie wody. Przed wprowadzeniem na rynek zabawka przechodzi testy zgodnie z przyjętym modelem kontroli jakości. Produkt oprócz laborantów z Gollnest & Kiesel KG badany jest również przez niezależnych ekspertów w dziedzinie zarządzania jakością. Zwieńczeniem pomyślnego przejścia testów jest przyznanie zabawce znaku CE oraz w przypadku niektórych zabawek dla najmłodszych dzieci: SLG GS.

Gollnest & Kiesel KG przykłada ogromną wagę do działań proekologicznych oraz zasad sprawiedliwego handlu. Zakłady produkcyjne zlokalizowane są w Niemczech, Polsce, Włoszech, Bułgarii, Chinach oraz Rumunii. Pracownicy otrzymują godziwe wynagrodzenie wraz z możliwością korzystania z Funduszu Świadczeń Socjalnych. Producent słynie z ekologicznych działań sadząc 25 tys. drzew w rodzimym regionie Szlezwik-Holsztyn.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-20
Super
2023-08-21
Dobry kontakt ze sklepem. Szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem. Tylko dlaczego korespondencja posprzedażowa w języku angielskim?
pixel