Kąpiel niemowlaka z akcesoriami marki Beaba

2018-11-12
Kąpiel niemowlaka z akcesoriami marki BeabaKażda czynność związana z higieną i kąpielą niemowlaka powinna być przyjemnością zarówno dla rodzica jak i maluszka. Aby zapewnić przy tym maksimum komfortu przydadzą się drobne i większe akcesoria do kąpieli oraz kilka praktycznych porad.

Pierwsze kontakt z wodą to dla dziecka doświadczenie pełne nowych wrażeń i odczuć. Ważne by maluszek przez cały czas czuł obecność rodzica, łagodny dźwięk głosu i spokój z niego płynący wpływają bezpośrednio na nastrój najmłodszych. Również same warunki w trakcie kąpieli bardzo się liczą. Zbyt wysoka lub niska temperatura wody i powietrza w pokoju to główny winowajca płaczu u dzieci w tym wieku. Można ją oczywiście ocenić samodzielnie albo zaopatrzyć się w termometr do kąpieli Beaba lub inny jego odpowiednik. Optimum dla maluszków przypada między 35-37o C więc możliwość dokładnego sprawdzenia tego parametru jest niezwykle przydatna.

Jednym z bardziej rozpowszechnionych sposobów na bezpieczne mycie jest użycie wanienki dla niemowląt. Istnieje wiele modeli o różnych rozmiarach i kształtach od prostych po te bardziej wyspecjalizowane. To samo tyczy się innych dodatków, które w dużym stopniu ułatwiają rodzicom zadanie.

Niebieska wanienka Camele’o Beaba to świetna propozycja dla każdej młodej mamy. Jej wielką zaletą jest wnętrze wyłożone satynowym antypoślizgowym materiałem. Szerokie wyprofilowane krawędzie pozwalają na łatwe przenoszenie jej z miejsca na miejsce, a z jednej strony znajduje się wygodny uchwyt na słuchawkę prysznicową. Poręcznym dodatkiem jest również korek w dnie do oprowadzania wody. Istniej możliwość użycia stojaka pod wanienkę lub uchwytów z tej samej linii.

Wyprawka dla noworodka, a kąpiel niemowlaka

Wanienki dla dzieci i niemowląt przede wszystkim muszą być praktyczne i ułatwiać rodzicom zadanie. W połączeniu z innymi akcesoriami i produktami codziennego użytku pozwalają dorosłym już od pierwszych dni mieć tuż pod ręką wszystko co tylko może być potrzebne i pomocne, oszczędzając im przy tym mnóstwa stresu i niepewności.

Wanienki takie jak Camele’o Beaba mogą służyć maluchom już od narodzin, a wraz z ich wzrostem wciąż pozostają przydatnym dodatkiem upraszczającym codzienną toaletę. Na uwagę zasługują również inne akcesoria marki Beaba przydatne w kolejnych miesiącach życia malucha.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2018
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 242 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Fast transport is ok
2023-11-06
Everything was alright
pixel