Beaba

Ilość znalezionych towarów: 49
12
12

Od 1989 francuska marka Beaba wspomaga rodziców w opiece nad dziećmi. Nazwa firmy jest skrótem od zdania "the Best for A Baby" wyrażającego główną misję i ideę marki Beaba. Początkowo zarząd Beaba zaprezentował linię 7 produktów ułatwiających opiekę nad małymi dziećmi. Kamieniem milowym w ofercie Beaba okazał się produkt Babycook z 1989 łączący funkcję blendera z parową kuchenką. Od 1989 model ten znacznie usprawniono wypuszczając nowe wersje: Babycook original (2003),    Babycook duo (2012) oraz Babycook solo (2014). W krótkim czasie zaprezentowane w 1989 roku akcesoria zyskały znaczną popularność wśród rodziców. Widząc potencjał oferowanych produktów francuska marka znacznie poszerzyła swój asortyment podbijając stopniowo kolejne rynki.

Funkcjonalność i niezwykły design

Produkty marki Beaba wyróżnia wyjątkowy design oraz funkcjonalność. Zespół stojący za sukcesem produktów składa się z 6 projektantów, którym przewodzi Jean-Michel Chaudeurge. Wszystkie produkty cechuje wyrazista kolorystyka i wytrzymałość materiału. Zastosowane w produkcji tworzywo sztuczne poddawane jest dokładnej obróbce, aby nie narazić dziecko na kontakt z ostrymi krawędziami. Kształt, funkcjonalność i wykonie każdego modelu konsultowane jest z użytkownikami (dzieci), nabywcami (dorośli) oraz wykonawcami (pracownikami zakładów Beaba), mówi jeden z projektantów - Éric Denis.

Szeroki asortyment dla wszystkich rodziców

Od 1989 roku oferta firmy uległa znacznym zmianom. Francuski producent wychodzi naprzeciw zarówno oczekiwaniom rodziców jak i dzieci. Akcesoria można podzielić na kilka kategorii:

  • Sprzęty kuchenne – ułatwiają karmienie i przygotowanie posiłków dla najmłodszych dzieci. W kategorii tej producent oferuje m.in.: urządzenia do przygotowywania mleka, kuchenki parowe, blendery, sztućce oraz kubeczki dla maluchów.
  • Akcesoria pielęgnacyjne – z ich pomocą każdy rodzic zadba o higienę dziecka. Obcinacze do paznokci, nożyczki czy wanienki dostosowano do potrzeb najmłodszych użytkowników.
  • Akcesoria podróżne – wytrzymałe i pojemne torby ułatwiają zabranie w podróż wszelkich akcesoriów potrzebnych podczas opieki nad dzieckiem. W ramach tej kategorii producent oferuje również okulary przeciwsłoneczne dla dzieci oraz inne elementy garderoby.

Beaba jest marką stworzoną z myślą o wszystkich dzieciach i rodzicach, z ofertą francuskiego producenta wyposażysz dziecięcy pokoik w najważniejsze akcesoria.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-18
bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko OK, dziękuję!
2023-11-06
Everything was alright
pixel