Przygotowanie mleka modyfikowanego może być szybkie i wygodne. Zestaw czterech pojemników Beaba to praktyczne rozwiązanie, które ułatwia przechowywanie odmierzonego mleka w proszku na cały dzień. Każda komora ma pojemność 110 ml i pomieści aż 11 porcji, co czyni je idealnym wyborem na spacery, podróże i nocne karmienia.
Pojemniki można nakręcać jeden na drugi, dzięki czemu zajmują niewiele miejsca, lub używać ich osobno. Szerokie otwory ułatwiają napełnianie i czyszczenie, a specjalna nakrętka z lejkiem sprawia, że przesypywanie mleka do butelki jest precyzyjne i higieniczne. Hermetyczna pokrywka zapewnia świeżość zawartości, a uchwyt ułatwia przenoszenie. Dodatkowym atutem jest piękna kolorystyka zestawu. Pojemniczki występują w odcieniach: ceglanym, białym, kremowym i szarym.
Po zakończeniu okresu karmienia zestaw może służyć jako poręczne pudełka na przekąski. Można go myć w zmywarce, sterylizować, a także używać w zamrażarce i kuchence mikrofalowej.
Pojemniki na mleko w proszku 4x110ml cotton white terracotta Beaba zostały zaprojektowane i wyprodukowane we Francji. Są przyjazne dla środowiska; ich produkcja zużywa o 28% mniej plastiku i generuje o 19% niższą emisję CO₂ niż wcześniejsze modele.
Beaba to marka uwielbiana przez rodziców. Od lat łączy funkcjonalność z eleganckim designem, dostarczając akcesoria, które ułatwiają codzienność.
Wymiary: 8,2 cm x 8,2 cm x 19,6 cm
Waga: 126 g