Bajo - polskie zabawki drewniane

2017-02-20
Bajo - polskie zabawki drewnianePoznaj już dziś kolorowy świat zabawek Bajo, tworzonych z prawdziwą pasją od 24 lat. Wojciech Bajor, z wykształcenia scenograf i architekt do dnia dzisiejszego z największym zaangażowaniem projektuje nowatorskie modele zabawek dla dzieci z całego Świata. Sprawdź też dlaczego coraz więcej rodziców wybiera zabawki drewniane?

Zabawki Bajo - wyczarowane z drewna

Wszystkie zabawki wyprodukowano z wysokogatunkowego drewna, dzięki czemu pozostają bezpieczne nawet dla najmłodszych dzieci. Zabawki Bajo zadbają o to, aby już od wczesnych lat uczyć dzieci nieszablonowego myślenia oraz odkrywania własnej osobowości. Główną ideą zabawek pozostaje edukacja poprzez zabawę, aby osiągnąć zamierzony efekt każda z dostępnych zabawek jest inna oraz oferuje odmienne możliwości. Innowacyjność i kompleksowość zabawek marki Bajo nie przeszła bez echa. Do dnia dzisiejszego z zabawek polskiego producenta korzystają placówki edukacyjne i rehabilitacyjne jako pomoc dydaktyczna i rehabilitacyjna.

Drewniane zabawki dla najmłodszych

W ofercie Bajo znajdziemy między innymi zabawki edukacyjne, które wspomogą naukę u najmłodszych.Tęczowe liczydło na podstawce” to wspaniały sposób, aby zachęcić dziecko do nauki matematyki. Liczydło składa się z 50 koralików podzielonych na kolory – czerwony, pomarańczowy, żółty, niebieski, zielony i beżowy. Zastosowanie schematu kolorystycznego ułatwia wykonywanie działań.

Zabawki do pchania natomiast nauczą najmłodszych stawiać pierwsze kroki, a także pozostają interesującą alternatywą w stosunku do tradycyjnych zabawek. Dlaczego tak jest? Zabawki tego typu możemy zabrać na spacer, a pchanie zabawki wprawia w ruch specjalne elementy, które przyciągają uwagę dziecka. „Żabki na patyku Bajo” to klasyczna zabawka do pchania, na końcu długiego patyka znajduje się koło, które umożliwia toczenie zabawki, a także porusza wesołymi żabkami.

Zręcznościowe szaleństwo

Zabawki zręcznościowe zadbają o prawidłowy rozwój koordynacji ruchowo-wzrokowej, a także małej motoryki. Zabawka „Przeszywanki głowy Bajo” składa się z 4 drewnianych, zabawnych głów, które należy przyozdobić sznurkiem i koralikami. Zabawka ćwiczy zdolności manualne a także kształci dziecięcą wyobraźnię.

Świat pojazdów Bajo

Wszystkich fanów super szybkich pojazdów z pewnością zainteresują, pełne kolorów drewniane autka marki Bajo. Klasyczne samochody podobnie jak resoraki wiernie oddają kształt i detale prawdziwych samochód. Niektóre modele jak np. „Straż pożarna” czy „drewniany traktorek” posiadają dodatkowe ruchome elementy zwiększające atrakcyjność zabawy.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 241 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Fast transport is ok
2023-12-31
super
pixel