Zabawki dla siedmiolatka: gry i kulodromy Haba

2017-08-02
Zabawki dla siedmiolatka: gry i kulodromy HabaSiedmioletnie dzieci ciekawi cały świat, zadają mnóstwo pytań i są bardziej wymagające pod względem zabawek niż ich młodsi koledzy. Gry edukacyjne i drewniane kulodromy z rozbudowanymi konstrukcjami to idealne zabawki dla siedmiolatków, które z pewnością je zaciekawią, dając jednocześnie upust ich dziecięcej fantazji.

Zabawki dla siedmiolatka

Umysł siedmioletniego dziecka wymaga ciągłej stymulacji, dlatego warto stawiać na kreatywne zabawki o edukacyjnych walorach, które rozwiną w dzieciach zdolność rozumowania przestrzennego i logicznego myślenia. Idealnie w tej roli sprawdzają się drewniany kulodrom, czy gra planszowa.

Kulodromy Haba

Kulodrom to niezwykle interesująca zabawka, która ostatnimi czasy cieszy się ogromnym zainteresowaniem - nie bez przyczyny. Wijące się zakręty, tunele, mosty, niespodziewane zapadnie – to wszystko sprawia, że obserwacja drogi małych toczących się kulek jest niesamowitą przygodą. Kulodromy Haba oraz innym cenionych marek to wartościowe zabawki edukacyjne dla chłopców i dziewczynek, które uczą koncentracji i pobudzają wyobraźnię.

Gry Haba

Inną równie dobrą propozycją na zabawkowy prezent dla dziecka rozpoczynającego edukację w szkole są wszelkiego rodzaju tematyczne gry planszowe, logiczne, zręcznościowe, karciane itp. Spędzając wolny czas na graniu dziecko nie tylko funduje swojemu mózgowi doskonały trening, ale i zacieśnia więzy z rówieśnikami, uczy się zasad zdrowej rywalizacji, a także współpracy. Tańczące Jajka, Arytmetyka z Piratami, czy Kradzież w zamku to jedne z najpopularniejszych gier marki Haba dla pierwszoklasistów.

Warto inwestować w kulodromy i gry edukacyjne, to rozwijające zabawki, ich zakup z pewnością zaprocentuje w przyszłości.


Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 229 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-21
Wszystko ok
2023-07-25
Everything ok
pixel