Zabawa w lekarza lub weterynarza - ulubione zawody dzieci

2016-09-23
Zabawa w lekarza lub weterynarza - ulubione zawody dzieciZawody użyteczności publicznej w oczach dzieci cieszą się ogromnym poważaniem, a także pozostają w kręgu zainteresowań. Dorastający chłopcy z pewnością choć raz marzyli o zawodzie strażaka lub doktora, natomiast w głowie dziewczynki pozostawała posada pielęgniarki lub lekarza weterynarii. Dla wszystkich dzieci wciąż marzących o pracy w służbie zdrowia przygotowaliśmy specjalną ofertę zabawek, z pomocą których w kilka chwil dziecięcy pokoik przemodelujesz w profesjonalny gabinet lekarski.

Fartuch, stetoskop i walizka ? mały lekarz tego potrzebuje

Aby spełnić dziecięce marzenia o zawodzie lekarza należy sięgnąć po odpowiednie zabawki, a tych jak się okazuje jest całkiem sporo. Nieodzownym atrybutem każdego doktora lub pani doktor pozostaje uniform oraz walizka pełna przyrządów lekarskich. W zabawkowej torbie mały lekarz znajdzie wszystkie niezbędne atrybuty: stetoskop, termometr, strzykawkę, młotek czy szpatułkę do gardła, arkusz na recepty oraz wiele innych medycznych przedmiotów. Wszystkie elementy wykonano z drewna, dzięki czemu raz zakupiony zestaw posłuży nie jednemu pokoleniu małych lekarzy. Zabawkowe akcesoria medyczne w swojej ofercie posiadają m.in. firmy takie jak Janod, Spiegelburg czy Sevi. Każda z wymienionych marek stawia na bezpieczeństwo produktów i ich walory edukacyjne. Aby dopełnić całość, warto sięgnąć po biały fartuch, w którym każdy chłopiec lub każda dziewczynka poczuje się jak prawdziwy pracownik służby zdrowia. Ogrom elementów zawartych w walizce pozwala na kreatywną zabawę oraz odtwarzania dowolnych scenek. Rolę pacjentka lub pacjentki mogą z powodzeniem odgrywać rówieśnicy małego lekarza, zabawkowe lalki lub kukiełki. Co więcej zabawki ?medyczne? łączą kreatywną zabawę z nauką pierwszej pomocy np. prawidłowe bandażowanie lub naklejania plastrów.

Kochasz zwierzaki? Zawód weterynarza jest dla Ciebie!

O tym jak bardzo dzieci kochają zwierzaki wie każdy, z pomocą dostępnych akcesoriów zarówno chłopcy jak i dziewczynki mogą wcielić się w weterynarza. Praca ze zwierzakami wymaga ogromnej odpowiedzialności oraz uważnej obserwacji wyjątkowego pacjenta. Zabawa w weterynarza uświadamia dziecku, że piesek lub kotek wymaga takiej samej opieki jak ?prawdziwi? pacjenci, a wszelkie objawy choroby u czworonożnych pacjentów nie można bagatelizować.


Wciel się w rolę ordynatora ? szpital dla lalek

Jedną z najważniejszych osób w całym szpitalu pozostaje pan lub pani ordynator. Zarządzanie kadrą medyczną wymaga odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Szpital dla lalek pozwoli dziecku poznać zasady funkcjonowania służby zdrowia, a także daje niepowtarzalną możliwość na kreację własnych historii lub scenek. Miniaturowy szpital został zbudowany w taki sposób, aby jak najdokładniej odzwierciedlał prawdziwy budynek. Zabawkę można wzbogacić o dodatkowych pacjentów lub pojazdy służby zdrowia. Wspaniała kreatywna zabawa na długie godziny!

Zestaw doktora dla dziecka to zabawka pozwalająca spełnić dziecięce marzenia, nawiązuje swym wykonaniem do wymarzonego zawodu lekarza, a także rozwija kreatywność i wyobraźnię. Wybierając zabawki edukacyjne otwierasz dziecku nowe drogi rozwoju już od najmłodszych lat!

Pełna oferta zabawek lekarskich: https://www.hoplik.pl/zul_m_ZABAWKI_Zawod-bohater_Zabawa-w-lekarza-weterynarza-1288.html

Jaki macie sposób na wizytę u lekarza z Waszymi dziećmi bez strachu, czy pomagają Wam w tym zabawki / jakie?
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-07
Fast transport is ok
2023-12-01
Zamówienie doszło szybko, wszystko ładnie zapakowane. Dziękuję:)
pixel