Stół bilardowy dla dzieci - zabawa z dorosłymi

2017-03-09
Stół bilardowy dla dzieci - zabawa z dorosłymiGry i zabawy zręcznościowe od wielu lat cieszą się największą popularnością zarówno wśród dzieci jak i rodziców. Stół bilardowy dla dzieci, to wspaniała okazja do tego, aby przekonać się jak wielką frajdę i satysfakcję przynosi wygrana partia w bilard.

Ćwicz zręczność i logiczne myślenie

Bilard łączy z sobą refleks oraz logiczne myślenie. Aby wygrać dziecko musi okazać się opanowaniem, skupieniem oraz precyzją. Tylko połączenie tych trzech elementów daje szansę na wygraną. Opanowanie powyższych cech wymaga wielu godzin spędzonych na treningu, dzięki czemu stół bilardowy dla dzieci, pozostaje zabawką na długie lata. Granie w bilard nie tylko rozwija koordynację ruchowo-wzrokową, ale również uczy współzawodnictwa.

Graj lub trenuj sztuczki

Stół bilardowy dla dzieci oferuje dwa tryby zabawy – klasyczną grę lub wykonywanie sztuczek. Początkujący powinni zacząć od tradycyjnego wariantu dla dwóch graczy, aby w pełni poznać zasady panujące na stole bilardowym. W najprostszym wariancie wygrywa ta osoba, która wbije bilę czarną do łuzy, po wbiciu wszystkich swoich bil. Wykonywanie sztuczek wymaga błyskawicznego działania, bezbłędności, a także sprawnego władania kijem bilardowym. Jedyny sposób by zdobyć wymagane umiejętności to rozegranie kilkuset partii.

Stół bilardowy dla dzieci – miniaturowa wersja prawdziwego stołu

Dostępny w naszym asortymencie stół bilardowy w 100% odzwierciedla prawdziwy stół.  Zabawkową wersję wykonano z wytrzymałego i stylowego drewna, a wierzchnią część stołu pokrywa materiałowa powłoka. Dodatkowo stół wyposażono w grawitacyjny system transportu bil z pochylniami, który usprawnia rozgrywkę. Komplet dodatkowo wyposażono w dwa kije, bile, szczotkę do sukna oraz kredę bilardową. Ogrom elementów sprawia, że podczas zabawy dziecko poczuje się jak prawdziwy profesjonalista.

Wspaniała zabawka dla każdego

Stół bilardowy to wspaniała zabawka dla wszystkich dzieci – zarówno tych młodszych jak i starszych. Jeśli pociecha uwielbia spędzać czas grając w popularne piłkarzyki, warto sięgnąć po stół do bilardu. Emocje każdego dnia gwarantowane!
Pokaż więcej wpisów z Marzec 2017
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 229 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-21
Dobry kontakt ze sklepem. Szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem. Tylko dlaczego korespondencja posprzedażowa w języku angielskim?
2023-08-21
Wszystko ok
pixel