Miarka wzrostu - praktyczna dekoracja pokoju dziecka

2017-02-16
Miarka wzrostu - praktyczna dekoracja pokoju dzieckaMamusiu, tatusiu ile dzisiaj urosłem? Pytanie o wzrost należy do jednych z najczęściej zadawanych przez dzieci pytań. W końcu każdy chłopczyk marzy o tym, aby doskoczyć z piłką do kosza, a wszystkie dziewczynki pragną nosić długie i piękne sukienki. Aby zaspokoić dziecięcą ciekawość, warto zainwestować w znaną już od lat ozdobę – miarka wzrostu.

Praktyczna ozdoba w dziecięcym pokoiku

Miarki wzrostu dla dzieci z łatwością możemy połączyć z aktualną aranżacją dziecięcego pokoiku. Akcesoria tego typu coraz częściej przyjmują najróżniejsze, zakręcone kształty, dzięki czemu z łatwością dobierzemy odpowiednią miarkę dla chłopczyka i dziewczynki. Miarki pełne kolorów oraz bajkowych postaci rozjaśnią każdą ścianę, a drewniany materiał nada jej nieci cieplejszego wyglądu. Dodatkowo montaż miarki nie jest inwazyjny. Przytwierdzając nowo zakupioną dekorację nie musimy się martwić np. o nadkruszenie tynku. Interesującą alternatywą w stosunku do tradycyjnych, drewnianych lub plastikowych miarek stanowią miarki naklejane. Wystarczy przycisnąć dekorację do ściany i gotowe! Niektóre modele oprócz standardowej podziałki, posiadają dodatkowe i bardzo często ruchome elementy w postaci miejsca na notatkę czy zdjęcie. Tego typu rozwiązania pozwalają na korzystanie z miarki kilku małym użytkownikom. Wystarczy na ruchomej karteczce zapisać imię lub włożyć zdjęcie.

Miarki wzrostu dla chłopców i dziewczynek

Wybierając miarkę, warto sięgnąć po taki model, który swym wyglądem będzie odzwierciedlał zainteresowania naszego dziecka. Wśród dziewczynek prym wiodą miarki przedstawiające księżniczki. Miarka „Kolorowe ZOO HABA” czy „Para książęca GOKI” zainteresuje wszystkie dziewczynki. Jeśli w małym pokoiku dorasta dzielny rycerz idealnym wyborem pozostaje dekoracja nawiązująca do czasów średniowiecza. Miarka „Średniowieczna Wieża HABA” to propozycja dla wszystkich miłośników przygód dzielnych rycerzy. Model swym kształtem przypomina wieżę wyciągniętą wprost ze średniowiecznego świata. Pomarańczowo czerwony dach kontrastuje z niebieskimi cegiełkami wieży, a ramki na zdjęcia zwiększają funkcjonalność miarki. Któż z nas nie kocha nieco gapowatego i uroczego Kubusia Puchatka? Miarka „Kubuś Puchatek Sevi” to propozycja zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, dzięki której pokoik zmieni się w Stumilowy Las.
Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 243 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-11-27
Super szybka wysyłka, zabawka świetna Dziękuję bardzo:)
pixel