Lalki szmacianki - wspomnienie z dzieciństwa

2018-06-19
Lalki szmacianki - wspomnienie z dzieciństwa Lalki dla dziewczynek - bez nich dzieciństwo nie byłoby takie samo, a nasze wspomnienia nie byłyby tak barwne i bogate w niezapomniane chwile. Każda mała dama wcześniej czy później pokocha wielogodzinne zabawy z lalkami ale to jeszcze nie wszystko. Wiele z nas dorosłych już kobiet obdarzyło w pierwszych latach swojego życia swoim gorącym uczuciem lalkę szmaciankę. Ta niezwykła więź, która powstała od pierwszej chwili poznania zaowocowała przyjaźnią na długie lata.

Co wyróżnia lalki szmacianki?

Ta z pozoru niewinna zabawka przynosi ogrom korzyści każdej małej dziewczynce. Lalka szmacianka czy pluszowa lalka - niech nikogo nie zmyli prostota wykonania i jej zwyczajność. Lalki te właśnie dzięki swej naturalności mają magiczne moce, które potrafią zaskarbić sobie miłość niejednego małego serduszka. Te lalki mają duszę. Nie jest to seryjnie wyprodukowana zabawka. Z łatwością dostrzeżesz w niej dbałość o każdy szczegół i oryginalność. Starannie zaprojektowana, z pasją, jedyna w swoim rodzaju. Jej unikatowy charakter i dbałość o każdy przyszyty skrawek materiału to tylko niewielka cześć zalet, które wyróżniają lalkę szmaciankę na tle innych zabawek.

Co ofiarujemy dziecku?

Przede wszystkim nasze maleństwo pozna nowego przyjaciela, który będzie mu towarzyszył w dzień i w nocy, w domu i na spacerach, w wózku dla lalek i w łóżeczku. Będzie zawsze przy dziecku, które dzięki swojej szmacianej towarzyszce będzie czuło się bezpiecznie.

Lalkę szmaciankę chcemy przytulać, tarmosić, całować i spać w jej ramionach. Czasami ją kochamy, a czasem się na nią złościmy, zupełnie jak prawdziwi przyjaciele, ale zawsze jesteśmy razem. Na dobre i na złe.

Posiadanie swojego miękkiego, pluszowego przyjaciela przez nasze dziecko przynosi ogrom zalet i korzyści w jego rozwoju. Dzięki lalkom szmaciankom nasze dzieci:

  • kształtują swoją wyobraźnię,
  • uczą się nawiązywać bliskie więzi i relacje z innymi,
  • poznają wartość przyjaźni,
  • mają poczucie bezpieczeństwa,
  • łatwiej wyrażają uczucia i emocje,
  • uczą się poczucia odpowiedzialności za bliskich,
  • mają spokojniejszy sen,
  • nabierają pewności siebie.
Czy istnieją wady posiadania lalki szmacianki przez nasze potomstwo? Z pełną odpowiedzialnością naszych słów stwierdzamy głośno i jednoznacznie: NIE MA!

W domu, na wakacjach, czy podczas podróży lalka szmacianka będzie uczestniczyć w życiu całej rodziny pełniąc rolę jego członka - bardzo ważnego.

Zobacz również:
Lalki i wózki dla lalek także dla chłopców

Kuchnie dla dziewczynek - jaki model wybrać?

Sklep zabawkowy i kasa fiskalna dla dzieci
Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2018
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 229 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-08-21
Wszystko ok
2023-07-25
Everything ok
pixel