Kreatywne zabawki z tektury

2017-08-02
Kreatywne zabawki z tekturyDomek, samolot, czy auto z tektury to ekologiczne i kreatywne zabawki do samodzielnego złożenia, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród najmłodszych. Dlaczego warto sprezentować dziecku tekturową zabawkę?

Kreatywne zabawki

Zabawki z tektury dają dziecku szerokie pole do rozwoju swoich zdolności manualnych i twórczych. Budowa tekturowego zamku, czy samochodu zgodnie z załączoną, obrazkową instrukcją, to dopiero początek przygody. Mały budowniczy może ozdobić swoje dzieło w dowolny sposób: malując, oklejając czy rysując dowolne wzory - dziecko ćwiczy motorykę swoich rączek i pobudza wyobraźnię. Montaż i dekoracja zabawki sprawi mnóstwo radości każdemu maluchowi.

Zabawki z tektury

Tekturowe zabawki są nie tylko bardzo przyjazne dla środowiska i zdrowia dziecka, ale i bardzo tanie w porównaniu do zabawek wykonanych z innych materiałów. Niska cena kartonu sprawia, że własny zamek, domek dla lalek czy samochód nie muszą pozostawać jedynie w sferze marzeń malucha. Gdy zabawka już znudzi się dziecku, w kilka chwil można ją złożyć i schować lub zastąpić kolejnym modelem.

Zapraszamy do zapoznania z asortymentem naszego sklepu, gdzie znajdą oferujemy dużo ciekawych propozycji zabawkowych na tekturowy prezent dla dziecka.


Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2017
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-12-20
Super
pixel