Kreatywne zabawki konstrukcyjne

2016-11-01
Kreatywne zabawki konstrukcyjneDrewniane zestawy konstrukcyjne zachwycą każdego małego majsterkowicza. Wyjątkowe elementy oraz ciekawy design połączone z precyzyjnym wykonaniem. Coś, co można tworzyć według własnej wyobraźni, a jednocześnie z pełnym bezpieczeństwem dla dziecięcych rączek.

Właściwości zabawek konstrukcyjnych

Zabawki konstrukcyjne są niezwykle wartościowe. Pomagają w rozwijaniu twórczego myślenia i samodzielnego działania. Idealne w ćwiczeniu precyzji i uwagi. Uruchamiają wyobraźnie i nieszablonowe poszukiwanie rozwiązań. Jednak, jako zabawki edukacyjne przyczynią się nie tylko do trenowania określonych umiejętności, ale też do prezentowania przeróżnych zjawisk i praw fizycznych, matematycznych czy mechanicznych. Cudowny pomysł na spędzanie czasu, również z kolegami czy z rodziną. Zabawa w budowanie, tworzenie, rozwiązywanie zagwozdek konstrukcyjnych i uzyskiwanie niepowtarzalnych efektów. Zastosowanie przy tym dobrego jakościowo surowca, jakim jest drewno, gwarantuje długie użytkowanie. Świetny zakup na pokolenia.

Czy tylko zabawka dla chłopców?

Utarło się, że to, co związane z konstruowaniem, inżynierią czy mechaniką, przypadnie do gustu szczególnie chłopcom. Często zakłada się też, że chłopcy zostaną pochłonięci projektowaniem i konstruowaniem, bo to takie ?chłopięce?. Trochę niesłusznie. Dziewczynki też świetnie odnajdują się w zabawie zestawami konstrukcyjnymi. Nawet, jeśli nie będą to auta czy warsztat samochodowy, do wyboru pozostają jeszcze inne modele.

Szeroki wybór drewnianych zabawek konstrukcyjnych

Naprawdę, jest w czym wybierać. Znajdziemy całe warsztaty z narzędziami, pojazdy, a nawet drewniane owady do złożenia. Wielość kształtów, barw, elementów i ciekawych rozwiązań
  • Warsztat z narzędziami ? różnią się nie tylko designem, ale też samą zawartością oraz ilością elementów. Znajdziemy w nich młotki, śrubokręty i śruby do wkręcania.
  • Helikopter do samodzielnego złożenia 17 drewnianych elementów. Zestaw musi być dokładnie złożony, gdyż na koniec śmigło będzie się poruszać przy użyciu silnika dołączonego do zestawu. Powyżej 6 roku życia.
  • Robot konstrukcyjny 3w1 ? aż 88 elementów, dzięki którym dziecko złoży 3 elementy: robota, koparkę oraz samolot. Zestaw pozwala również na skonstruowanie innych obiektów, według własnego pomysłu.
  • Chrząszcz ? dla dziecka powyżej 6 roku życia, gdyż zabawka wymaga precyzyjnego złożenia 17 części. Dokładne złożenie pozwala na wprowadzenie owada w ruch.
  • Auto Terra Kids Haba ? 33 elementy do samodzielnego złożenia. Wokół kół owinięta jest gumka, która umożliwia puszczanie gotowego autka.
  • ?Lotnictwo? ? zestaw wykonany z gładkiego bukowego drewna. Dodatkowo 2 figurki.
Drewniane zabawki konstrukcyjne spełnią swoje funkcje, jeśli zostaną dopasowane do wieku małego użytkownika. Zabawa wymaga precyzji i logicznego myślenia, dlatego zestawami obdarowujmy dzieci co najmniej 3-letnie.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2016
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 232 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-12-01
Zamówienie doszło szybko, wszystko ładnie zapakowane. Dziękuję:)
pixel