Koń mój przyjaciel

2016-08-16
Koń mój przyjaciel Konie to zwierzęta bliskie ludzkiemu sercu od zarania dziejów. Kiedyś pomagały przy w gospodarstwach i kopalniach, dzisiaj bardzo często służą oparciem dla dzieci ? są ich przyjaciółmi, uczą odpowiedzialności i troski, a także pomagają podczas terapii. Chociaż każdy koń ma swój temperament i charakter, na ogół są to zwierzęta płochliwe, które nie ufają nowo poznanej osobie od razu, ale wytworzona raz nić przyjaźni, pozostaje na długie lata.

Każdą pasję należy pielęgnować, szczególnie taką, której nie można oddawać się każdego dnia. Dla wszystkich młodych miłośników zwierząt przygotowaliśmy ofertę wielu zabawek z motywem koni i gadżetów, które podkreślają związek dziecka i ukochanego zwierzęcia.

Pierwsze fascynacje końmi

Pierwszy symboliczny strój jeźdźca lub koń na biegunach to podstawowe zabawki, po które sięga się w przypadku początkowych faz fascynacji końmi. Jest to doskonały sposób na oswojenie dziecka z koniecznością zakładania specjalnej odzieży ochronnej oraz prawidłowych ruchów, jakie należy przy zwierzętach wykonywać. Nauka w domowym zaciszu jest w pełni bezpieczna, a dziecko zyskuje okazje do kierunkowania swoich myśli na wybrane zainteresowanie.

Wizerunek konia na zabawkach

Dla fanów niedużych elementów nawiązujących do motywów zwierząt przygotowano wiele zabawek i akcesoriów, które podkreślają istotność więzi dziecka z koniem. Naszyjnik, wszywka, breloczek a może maskotka konia stojąca na stoliku nocnym? Możliwości jest wiele, dzięki czemu każdy zainteresowany tematem znajdzie dla siebie odpowiednie elementy wystroju. Dla dzieci nie lubiących specjalnie maskotek i figurek można wybrać tornister, torbę na ramię, bidon lub worek na zmienne obuwie z wizerunkiem konia. 

Koniki także w szkole 

Nieco starsze dzieci, które nie kolekcjonują zabawki konie można obdarować zeszytami, teczkami oraz pamiętnikami z przewodnim motywem konia. Ulubiony zwierzak będzie doskonałym motywatorem do nauki, budzącym w dziecku same pozytywne skojarzenia. Na szczególną uwagę zasługuje pamiętnik, w którym dziecko może spisywać swoje wspomnienia związane z jazdą konną, a także wskazówki i cenne informacje dotyczące prawidłowego obchodzenia się ze zwierzętami. Pamiętnik jest zamykany, dzięki czemu wszystkie myśli przelane na papier będą w pełni zabezpieczone przed innymi.
Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2016
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 243 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-15
Perfect and very fast delivery
2023-12-20
Super
pixel