Dysk do garncarstwa - kreatywna zabawka

2016-09-22
Dysk do garncarstwa - kreatywna zabawkaKreatywność w tworzeniu nowych zastosowań zabawki pozwala na personalizowanie produktów i wyzwala twórczą ekspresję dziecka, które eksperymentuje z materiałem i tworzy nie rzadko prawdziwe dzieła sztuki. Także rodzice doceniają produkty kreatywne, rozwijające wyobraźnię i zdolności manualne. Zabawki kreatywne to zawsze sprawdzony pomysł na prezent. Gdy nie wiemy jakie zabawki ma dziecko, do którego wybieramy się - na przykład na urodziny, artykuły dla małych artystów na pewno przypadną do gustu obdarowanemu. Pamiętajmy, że kreatywna zabawka to tylko narzędzie w rękach dziecka.  


Niewątpliwie Dysk do garncarstwa to zabawka kreatywna. Co może powstać z gliny? To już zależy od Was!Zalety kreatywnego tworzenia z gliny:

- ćwiczenie zdolności manualnych, motoryki, koordynacji ręka-oko podczas pracy z dyskiem do garncarstwa, sprawności,
- pobudzanie zmysłu dotyku poprzez pracę z jednym z najstarszych materiałów jakim posługiwali się ludzie - gliną, poznanie specyfiki, właściwości, struktury,
- zdobywanie praktycznych umiejętności i wiedzy o materiale z którym pracuje dziecko,
- nabywanie umiejętności pracy w grupie przy wspólnej, twórczej zabawie dziecka z kolegami.  
 

Czy znajdzie się jakiś minus zabawy z gliną? Gdyby pominąć fakt, że Dysk do garncarstwa sprawi, że otoczenie wokół może zamienić się w gliniane podwórko, to nie ma innych wad. A może to nikomu nie przeszkadza:)  
Zobacz relację z zabawy z Dyskiem do garncarstwa przygotowaną przez Zabawkator.pl

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2016
Polecane
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 241 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-12-01
Zamówienie doszło szybko, wszystko ładnie zapakowane. Dziękuję:)
pixel