Drewniane tablice edukacyjne

2017-02-02
Drewniane tablice edukacyjneJaka powinna być idealna tablica edukacyjna dla dzieci? Nowoczesna, wielofunkcyjna - tak, aby stale zaciekawiać małego użytkownika oraz przede wszystkim bezpieczna. Tablica dla dzieci może zagościć w pokoju pociechy już na bardzo wczesnym etapie jej edukacji, rozwijając ciekawość świata malucha oraz zdolności manualne.

Tablice edukacyjne dla dzieci

Tablica edukacyjna dwustronna to doskonały pomysł na prezent już dla 3-latka. Taki sprzęt to doskonała okazja do nauki rozróżniania kolorów, kształtów, a także liczb – w bardzo przyjemny sposób pod pretekstem zabawy.

Na rynku znajdziemy co najmniej kilka rodzajów tablic edukacyjnych dedykowanych specjalnie dla najmłodszych, w które modele naprawdę warto zainwestować?

Najbardziej praktyczna jest zdecydowanie tablica dwustronna dla dzieci, która umożliwia pisanie kredą, mazakami suchościeralnymi i przypinanie magnesów – w zależności od wybranej powierzchni. Strona magnetyczna daje dziecku możliwość układania działań oraz słów, tym samym stymulując rozwój jego mowy i wzbogacając zasób słownictwa, a także zdolności matematyczne.

Z kolei kredowa powierzchnia pozwala maluchom na tworzenie barwnych rysunków rozwijających kreatywność i umiejętność abstrakcyjnego myślenia. Poprzez rysowanie różnych kształtów i ich wypełnianie kolorami, dziecko ćwiczy cierpliwość, koncentrację oraz funduje swoim małym rączkom doskonały trening manualny poprzez dociskanie kredy do tablicy.

Tablice edukacyjne – cena

Tablice do pisania dla dzieci muszą być przede wszystkim bezpieczne i stabilne, dlatego warto zainwestować w modele wykonane z drewna, a nie z plastiku. Tablice do pisania dla dzieci cechują się szeroką rozpiętością cenową, w zależności od wymiarów tablicy oraz jakości użytych materiałów musimy liczyć się z kosztem 70 – 150 złotych. Warto wspomnieć, że tablice edukacyjne dla najmłodszych są niezwykle proste w montażu, a po złożeniu nie zajmują wiele miejsca.


Tablica magnetyczno-kredowa dla dzieci to bardzo praktyczny i wartościowy dodatek do pokoju pociechy, który poprzez zabawę pozwala najmłodszym na nabywanie wielu cennych umiejętności, z pewnością warto sprezentować ją swojej pociesze.


Pokaż więcej wpisów z Luty 2017
Podziel się swoim komentarzem z innymi
Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 241 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-11-27
Super szybka wysyłka, zabawka świetna Dziękuję bardzo:)
pixel