Czas nakarmić zwierzątka, czyli zabawa w farmę!

2020-09-11
Czas nakarmić zwierzątka, czyli zabawa w farmę!
Twoje dzieci kochają zwierzęta i chcesz im sprawić związany z tym prezent? Warto podejść do tego kreatywnie i zaproponować maluchom stworzenie ich własnej farmy czy gospodarstwa. W dzisiejszym wpisie poruszamy temat tworzenia takich zabawkowych gospodarstw ze zwierzątkami, budynkami i akcesoriami. Przenieś się razem z nami na peryferie miast!Tworzymy farmę - figurki zwierząt dla dzieci

Tworzymy farmę - figurki zwierząt dla dzieci

Konie są nieodłącznym elementem wiejskiego krajobrazu, dlatego na tworzonym gospodarstwie nie może ich zabraknąć! Pięknego i wyglądającego jak żywy konia znajdziesz w zestawie figurki zwierząt Przyjaciele farmy Small Foot. Koń może paść się na pastwisku, czekać na swojego Pana przy stajni lub galopować przez bezkres łąk! W zestawie znajdziesz też sympatyczną owieczkę, a także wszędobylskiego i ciekawskiego kotka, który lubi obserwować inne zwierzątka i pracę hodowców.
Fantastyczne figurki zwierząt dla dzieci możesz znaleźć także w zestawie składającym się z 14 elementów od ‘cause. Co oferuje producent? A między innymi figurki przedstawiające świnki, kury, kaczki czy krowy, dające pyszne mleko. Oprócz tego jest też zawsze czujny piesek i drzewa, z których można stworzyć sad pełen pysznych owoców. Pociecha będzie mogła porozmieszczać poszczególne elementy według własnego uznania, rozwijając wyobraźnię i ucząc się odpowiedzialności za zwierzęta. Pracowitość popłaca!
kolorowe, drewniane figurki dla dzieci w kształcie krowy, świnek, konia i owiec
Jeszcze inne figurki zwierząt dla dzieci możesz znaleźć w farmie składającej się z 12 elementów od Goki. Trzy świnki, dwa śliczne konie, którymi uzupełnisz stajnie, patrolujący pies i ciekawski kot, a także kury i kogut, które możesz umieścić w kurniku - takie elementy oferuje nam producent.
Goki prezentuje także zestaw figurek na farmę Susibelle, w którym oprócz klasycznych zwierzątek jak kolorowe krówki czy barwny kogut, znajdziemy również parę, będącą pracownikami farmy i dwa drzewa z jabłkami i gruszkami. Pozwól swojemu dziecku stworzyć fantastyczne gospodarstwo, korzystając z wysokiej jakości barwnych elementów.

Farma - zabawka dla dzieci

Czymże jest farma bez odpowiednich budynków? W Farmie Adama HABA znajduje się kilkanaście elementów, z których najważniejszy jest oczywiście budynek gospodarczy. Taki zestaw gwarantuje wielogodzinną rozwijającą zabawę dla naszej pociechy. Gospodarze pilnie czuwają nad karmieniem zwierząt i zachowaniem porządku na farmie, korzystając z wideł czy wiaderka. Dodatkowe elementy jak płot czy mleko dodają zestawowi realizmu, co na pewno spodoba się dzieciom. Taki zestaw możesz oczywiście uzupełnić o inne zwierzątka.
Jeśli zależy Tobie na pięknie dopracowanej farmie, to na pewno zainteresujesz się zestawem dla dzieci Farma Woodfriends od Small Foot. Wykonanie z certyfikowanego drewna zachwyca, proponując nam ciekawe kolory i kształty. Taki zestaw na pewno spełni wymagania wszystkich małych rolników! Drewniana konstrukcja posiada otwierany dach, co ułatwi przemieszczanie zwierząt i pracowników, według ustalonych przez pociechę zadań i obowiązków na farmie. Dbałość o szczegóły (na przykład namalowane kwiaty czy gniazdo ptaka) na pewno zachwyci rodziców i dzieci. W zestawie znajdują się oczywiście figurki zwierząt - świnki, kota, psa czy konia.
Ogrom elementów można znaleźć również w Moje gospodarstwo. W zestawie znajdziesz między innymi dwa dopracowane budynki, będące stajnią dla zadbanych koni i oborą dla krówek. Pieczę nad gospodarstwem ma aż 6 pracowników, których dziecko może rozstawiać według uznania. Zestaw oferuje nam także ogrom mniejszych elementów jak wiaderka, marchewki, snopki siana czy worki z paszą. Ciekawymi elementami są też wózek, kombajn czy ciągnik. Dziecko może więc szczegółowo zadbać o całe gospodarstwo, dostarczając zwierzętom siana i paszy, wyprowadzając konie czy zbierając plony z pobliskiego pola.
Drewniana, kolorowa farma dla dzieci w zestawie z figurkami zwierząt
Doglądać zwierząt i zajmować się gospodarstwem można również dzięki Drewnianemu domkowi Farma pełna zwierząt Small Foot. Taki zestaw gwarantuje rozwijającą zabawę i inscenizowanie prawdziwych sytuacji na roli. Dziecko może karmić zwierzątka, dbać o czystość pomieszczeń czy podwórza, a także sadzić warzywa czy drzewa. Pociecha może więc w każdej chwili przenieść się w wiejski klimat i zostać właścicielem prawdziwej farmy!
Jeśli Twoje dziecko ma wiele figurek zwierząt, to może warto sprawić mu dużą zabawkową oborę? Piękne wykonanie na pewno zachwyci malucha! Otwierany dach umożliwia łatwe przemieszczanie i doglądanie zwierząt. Ruchome są również wrota z przodu i z tyłu. Czas nakarmić krówki, by później dostarczyć mleko do okolicznych domostw i sklepów!

Zabawkowe gospodarstwo dla dzieci. Czy warto?

Oczywiście - dziecko bawiąc się w rolnika czy właściciela farmy uczy się odpowiedzialności, rozwija swoją wyobraźnie, dowiaduję się wiele rzeczy z życia wsi i kreatywnie spędza wolny czas. Zaproponuj swojemu maluchowi fantastyczne zestawy, składające się z realistycznych figurek zwierzaków, budynków gospodarczych czy ciągników - uśmiech pociechy gwarantowany!
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020
Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-18
bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko OK, dziękuję!
2023-12-01
Ok
pixel