Erzi

Ilość znalezionych towarów: 61
12
12

Erzi to ceniona marka edukacyjnych, drewnianych zabawek od niemieckiego producenta. Firma powstała w 1991 roku, a jej założycielem był Hartmut Eichinger. Wizytówką marki pozostaje wysoka jakość zabawek oraz pieczołowita dbałość o najmniejszy detal każdej zabawki. Każdego dnia zarząd firmy kieruje się zasadą „łatwiejsza nauka poprzez zabawę oraz ruch”, dostarczając edukacyjnych zabawek z najwyższej półki. Od 25 lat firma wciąż pozostaje w rodzinnych rękach, dla których branża zabawkarska to prawdziwa pasja, dzięki czemu wszystkie zabawki spełniają najwyższe oczekiwania zarówno dzieci jak i dorosłych.
W ofercie niemieckiej marki dominują drewniane zabawki, które za sprawą oryginalności wykonania, bogatego wzornictwa oraz wartości edukacyjnych zachęcają do wielogodzinnej zabawy. Każda z zabawek projektowana jest w oparciu najwyższe normy jakości oraz aktualne potrzeby dzieci i panujące w branży trendy. Dostępne produkty pogrupowano w trzy główne serie: Play&Learn – zabawa i nauka, Sports & Exercise – ćwiczenia i sport oraz Equipping & Decorating – wyposażenie i dekoracja. Oferta została dostosowana do różnych grup wiekowych, aby każdy maluch mógł znaleźć coś dla siebie!
Erzi stawia na ochronę środowiska oraz promowania proekologicznych wartości wśród najmłodszych dzieci. Niezbędne w procesie produkcji drewno pozyskiwane jest z kontrolowanych wycinek nie zaburzając równowagi ekosystemów. Ekologiczny transport półproduktów, przyjazne środowisku opakowania to tylko niewielka część działań niemieckiego producenta na rzecz ochrony środowiska.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-20
Super
2023-11-27
Super szybka wysyłka, zabawka świetna Dziękuję bardzo:)
pixel