Plan Toys

Ilość znalezionych towarów: 28

Innowacyjne zabawki z drewna kauczukowego stanowią główną wizytówkę uznanej na całym świecie marki Plan Toys. Firma w branży zabawkarskiej aktywnie uczestniczy już od 1981 roku, a swoją ugruntowaną pozycję na rynku zawdzięcza zabawkom kształtującym wyobraźnię wraz ze zdolnościami intelektualnymi i fizycznymi. Oprócz innowacyjnej oferty produktowej, Plan Toys stawia na propagowanie postaw proekologicznych. Drewno wykorzystywane w produkcji zabawek pochodzi z plantacji drzew kauczukowych przeznaczonych do wycięcia. W miejscu każdego drzewka producent zabawek zasadza nowe drzewo, aby utrzymać stałą równowagę w ekosystemie. Drewno kauczukowe charakteryzuje gęste uzwojenie oraz zwarta struktura, które przekładają się na znacznie większą wytrzymałość zabawek. 

Plan Toys przykłada ogromną uwagę do bezpieczeństwa sprzedawanych zabawek. Drewno pokrywane jest wyłącznie bezpiecznymi barwnikami otrzymywanymi na bazie wody, a elementy łączone są nietoksycznymi klejami. Dodatkowo opakowanie każdej z zabawek wykonano z surowców wtórnych, a kolorowe nadruki uzyskano za pomocą tuszy na bazie soi. Wszystko zgodnie z proekologicznymi standardami! Te drobne elementy w dokładny sposób oddają ideę zabawek marki Plan Toys – edukacja słusznych wartości poprzez zabawę.

Zabawki Plan Toys już w fazie projektowania konsultowane są z pedagogami oraz psychologami, aby każdy produkt dostarczył dziecku radość z zabawy bez obawy o jego bezpieczeństwo. W ofercie znajdują się między innymi klasyczne drewniane klocki, proste łamigłówki, a także figurki. Plan Toys to sprawdzony wybór dla najmłodszych dzieci!

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 240 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-12-18
bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko OK, dziękuję!
2023-08-21
Dobry kontakt ze sklepem. Szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem. Tylko dlaczego korespondencja posprzedażowa w języku angielskim?
pixel