Hape

Ilość znalezionych towarów: 12

Hape jest niemiecką marką zabawek istniejącą na rynku od 1986 roku. Założycielem firmy jest Peter Handstein, który dorastał w małym miasteczku w środkowych Niemczech. Peter od dziecka wykazywał zamiłowania do natury, a po osiągnięciu pełnoletniości zatrudnił się w firmie produkującej zabawki dla przedszkolaków. Zdobyte doświadczenie skłoniło Petera do założenia Hape Kindergarten Supply wraz siostrą i przyjacielem. Rozgłos producentowi przyniosły ekologiczne materiały, które wykorzystywane są przy produkcji zabawek. Wyznawane przez firmę wartości proekologiczne zapewniły Hape ugruntowaną pozycję na międzynarodowej arenie zabawkarskiej. Peter sukcesywnie rozwijał firmę docierając w 1995 roku na rynek chiński.

Firma oferuje szeroką gamę zabawek, w tym drewniane klocki, układanki, puzzle, kolejki, samochodziki, lalki oraz zestawy do eksperymentów. Zabawki Hape są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku, od niemowląt po dzieci starsze.

Hape stawia na ekologię, co oznacza, że ich produkty są przyjazne dla środowiska. Wszystkie zabawki są wykonane z drewna pochodzącego z upraw zrównoważonych, a farby używane do malowania są nietoksyczne. Wszystkie produkty spełniają rygorystyczne normy jakościowe i bezpieczeństwa.

Firma Hape otrzymała wiele nagród za swoje innowacyjne zabawki, takie jak nagroda "Best New Toy" od magazynu "Parents" czy nagroda "Top Toy of the Year" od magazynu "Creative Child". Wśród najpopularniejszych produktów marki Hape są drewniane klocki, kolejki zestawy do eksperymentów.

Marka Hape oferuje wiele wspaniałych zabawek dla dzieci, które rozwijają kreatywność, wyobraźnię i zdolności manualne, a jednocześnie są przyjazne dla środowiska i bezpieczne dla dzieci.

Misja i filozofia

Hape uważa, że przyszłość zaczyna się i należy do dzieci. Obowiązkiem jest, aby pozostawiony dla nich Świat był pełen możliwości a nie nierozwiązywalnych problemów. Zabawki tworzone są aby inspirować dorastające pokolenia sztuką, nauką, ekologią. Niezależnie od wieku, płci czy kultury dziecka, zabawki Hape dbają o nabywanie nowych umiejętności społecznych, motorycznych i emocjonalnych.

Odpowiedzialność za środowisko

Hape nosi zaszczytne miano jednego z największych producentów drewnianych zabawek. Innowacją w ofercie Hape pozostają zabawki wykonane z bambusa. Drewnem bambusowym zainteresował się sam Peter zlecając badania nad obróbką tego materiału. W roku 2005 powstała pierwsza linia zabawek z bambusa. Podczas procesu produkcyjnego zużycie energii jest minimalizowane, aby ograniczyć emisję szkodliwych gazów do atmosfery. Hape gwarantuje, że powstałe zanieczyszczenia oraz produkty uboczne działalności produkcyjnej oddziałują w marginalnym stopniu na środowisko. Ekologiczne rozwiązania producent wdrożył również do prowadzonej logistyki. Hape skupuje materiały od 10 producentów, a swój asortyment wysyła do ponad 50 państw. Sprawną wymianę towarów osiągnięto poprzez lokalizację fabryki Hape niedaleko jednego z największych portów na świecie – Ningbo-Zhoushan Harbor (Chiny).

Normy jakościowe

Wszystkie produkty spełniają normy stawiane przez Unię Europejską EN 71 oraz posiadają certyfikat ASTM (American Society of Materials Testing). Wszystkie substancje chemiczne odbierane są bezpośrednio przez pracowników Hape, a ich skład analizowany w laboratoriach. Asortyment dostarczany na rynek jest zgodny między innymi z: CITI Certificale 2011, Certyfikat CCIB, ISO 14001, ISO 9001-2008v, Certyfikat FSC.

Programy partnerskie o statusie publiczno-prywatnym

Hape proekologiczne wartości przekazuje ścisłym partnerom biznesowym oraz najbliższemu otoczeniu rynkowemu. Racjonalne gospodarowanie zasobami naturalnymi za sprawą ogromnych korzyści, bardzo szybko zostało zaadoptowane przez otoczenie niemieckiego producenta. Hape ściśle współpracuje z lokalnymi i globalnymi społecznościami. Realizowane w ramach współpracy programy znacznie rozwinęły obszary wiejskie pod kątem gospodarczym. Hape między innymi wybudował 3 szkoły wiejskie w Guizhou, zapewniając tym samym miejsce edukacji dla 3 tys. dzieci.

Zabawki Hape to idealny prezent dla Twojego dziecka

Jeśli szukasz prezentu dla dziecka, to marka Hape oferuje wiele wspaniałych zabawek, które na pewno przypadną mu do gustu. Oto kilka propozycji:

  1. Kolejka z drewnianych klocków - to jedna z najpopularniejszych zabawek marki Hape. Kolejka składa się z drewnianych klocków w różnych kształtach i kolorach, które można układać na różne sposoby. Dziecko może budować różne trasy i pociągi, co rozwija jego kreatywność i wyobraźnię.

  2. Drewniane klocki - marka Hape oferuje wiele różnych zestawów drewnianych klocków, które są idealne dla dzieci w różnym wieku. Dzięki nim dziecko może budować wieże, mosty, zamki i wiele innych konstrukcji, co rozwija jego zdolności manualne i umiejętności logicznego myślenia.

  3. Układanki i puzzle - Hape ma wiele różnych układanek i puzzli, które rozwijają umiejętności manualne i logiczne myślenie dziecka. Dzięki nim dziecko może ćwiczyć spostrzegawczość, koordynację wzrokowo-ruchową oraz umiejętność rozwiązywania problemów.

  4. Zestawy do eksperymentów - marka Hape oferuje wiele różnych zestawów do eksperymentów, które rozwijają ciekawość i zainteresowanie dziecka nauką. Dziecko może eksperymentować z magnesami, budować roboty, badać światło i wiele innych rzeczy.

Zabawki marki Hape są wykonane z wysokiej jakości materiałów, są bezpieczne dla dzieci i przyjazne dla środowiska. Dzięki nim dziecko może się bawić i rozwijać swoje umiejętności w bezpieczny sposób.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-12-18
bardzo szybka realizacja zamówienia, wszystko OK, dziękuję!
pixel