Trudi

Ilość znalezionych towarów: 78

Pierwsze przesłanki o firmie pochodzą z 1931 roku, wtedy to młoda kobieta Trudi Müller Patriarca szyła dla siebie i swoich przyjaciół mięciutkie zabawki w kształcie zwierząt. W roku 1954, gdy młoda Trudi dorosła postanowiła otworzyć własny biznes.

Pierwsze lata działalności – pierwsze sukcesy

Pierwszą oficjalną zabawką wydaną pod szyldem Trudi była para pluszowych króliczków. Zbiegiem lat zabawki stopniowo ewoluowały pod względem wykonania, jednakże już pierwsze modele wykonywano z niezwykłą dbałością o najmniejszy detal. Lata 60 XX wieku zapoczątkowały nowy styl produktów Trudi. Nowe materiały charakteryzowała o wiele większa miękkość, a wypełnienie zabawek w postaci waty i słomy na zawsze odeszło do lamusa. Od tego czasu pluszaki Trudi wyznaczały zupełnie nową jakość i styl klasycznych przytulanek. Zmiany dosięgły również formatu zabawek, gdyż w kolekcji Trudi coraz częściej pojawiały się znacznie większe modele np. koniki na kółkach. W ciągu dekady Trudi zdominował włoski rynek zabawek, a do zabawkarskiego sloganu trafiło pojęcie „Trudi Style” będący synonimem wysokiej jakości, innowacyjności i dbałości o najmniejsze szczegóły. W latach 70 asortyment znacznie rozwinięto dodając zupełnie nowe kolekcje np. „misie w kuchni”, a pluszowe zwierzątka otrzymały jeszcze bardziej realistyczny wygląd. Popularność włoskiego producenta stale rosła, a zabawki z logiem Trudi z daleka rozpoznawały dzieci i osoby dorosłe. Dodatkowo popularna marka wystąpiła po raz pierwszy na targach w Mediolanie i Norymberdze.

Lata 80 i 90 – zmiany i dalsze sukcesy

Wraz z początkiem lat 80 pluszowe misie znacznie wyewoluowały i stały się głównym znakiem rozpoznawczym marki. Zabawki otrzymały jeszcze słodszy design i były dostępne w różnych wymiarach – od miniaturek po olbrzymie pluszaki. Serię misiów okrzyknięto prawdziwym bestsellerem, a nowe rynki dla Trudi stały otworem. W roku 1992 włoski producent przejął konkurencyjną firmą zabawkarską Sevi o prawdopodobnie najdłuższym stażu w branży zabawkarskiej. Tego samo roku zaprezentowano również najmniejszą kolekcję zabawek z pod znaku Trudi. Wymiary misiów nie przekraczały 7 cm przy jednoczesnym zachowaniu jak największej liczby szczegółów. XXI wiek zarząd Trudi rozpoczął od podbojów nowych rynków i przejęcia marki Olli Olbot skierowanej do niemowlaków.

Misja marki i jakość

Produkty Trudi określane są mianem ponadczasowych, gdyż budują trwałą i emocjonalną więź
z właścicielem, która przetrwa próbę czasu. Każda zabawka powstaje z ogromnego zaangażowania projektantów Trudi, a ręczna produkcja to dowód prawdziwej pasji rozwijanej od ponad 55 lat. W swoich produktach Trudi stawia przede wszystkim na radość płynącą z zabawy, promocji ochrony środowiska oraz walorów edukacyjnych. Zabawki spełniają wszelkie normy i są dopuszczone do obrotu na terenach największych gospodarek Świata. Solidną jakość produktów potwierdzają liczne w certyfikaty i wyróżnienia np. ISO 9001:2008 czy giocattoli sicuri. Wszystkie te cechy sprawiają, że Trudi wraz z marką Sevi tworzy nowy Świat dla dzieci każdego dnia!

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 235 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-05
Great order
2023-11-27
Super szybka wysyłka, zabawka świetna Dziękuję bardzo:)
pixel